Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtátok elhagyni a...

Hogy tudtátok elhagyni a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Lányom 1 éves, de még használom nála. Ma nem kapcsoltam be, mert gondoltam úgyis felébred fél óra után, ahogy szokott-sajna nagyon rossz alvó. De már több, mint másfél órája alszik, és nem kelt fel, én meg félek, hogy nehogy ilyenkor legyen baj!:-( Ha bemegyek megnézni, bekapcsolni, tuti felébred-ezt sokszor eljátszottuk. Felébredek, ő mocorog, gondltam biztos kitakarta magát, bemegyek , alszik, de ahogy reccsen a padló felébred, és jön az egy órás visszaaltatási kínlódás...Szóval bemenni sem merek.

MEg amúgy is gondolkodtam már, hogy hogy fogom elhagyni, hisz annyira megszoktam, annyira megnyugtat, hogy be van kapcsolva.

Bár amíg nem jön a kistesó, akár maradhat is.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. jún. 13. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
11 hónaposan kifogyott az elem, és elfelejtettünk bele rakni, aztán valahogy elfelejtettük az egészet, most 15 hónapos, remélem már nem lesz gond, hogy nem használjuk.
2009. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
én nem fogom elhagyni 1 év után !!! Télibaba és náthánál -köhögésnél jó lesz a szolgálata.Különben is nem kötelezö nem használni én szeretem!!!
2009. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
januárban lesz 1,5éves és születik az unokahugi/vagy öcsi.akkor átadjuk neki majd a szerkezetet.nemtudom milyen lesz nélküle.
2009. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
kitakarózás ellen jó a hálózsák használata :)
2009. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Különös. Mi is vettünk légzésfigyelőt, bent is van a kiságyban, de én eddig 1x használtam csak..Egészen biztos kinevettek de én annyira bízom az ösztöneimben, mióta élek mindig megéreztem a bajt, remélem most sem hagy cserben.

Igazából azóta egyáltalán meg sem fordul a fejemben,amióta forog alvás közben is, és azért ne felejtsük el,hogy náluk is működik az életösztön. (Bár azért megjegyzem halkan,hogy néha percekig álok a kiságy mellett és nézem,h. vajon lélegzik-e,annyira lassan emelkedik a kis mellkasa alvás közben.


Egy 8 hós kislány anyukája

2009. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a kistesónak adtuk át, mikor 20 hós volt :)

Én szerettem, főleg mert az elején voltak gondok, és ennek köszönhetem, hogy a kisfiam van nekem. Szóval mi sokára vettük ki alóla, és amikor műtötték, pár napra visszatettem. Engem megnyugtat hogy van. A kicsi most 11 hós, szerintem még pár hónapig alatta lesz.



Judy

2009. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!