Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye kizárt, hogy a fiamnak...

Ugye kizárt, hogy a fiamnak már a hátsó őrlőfoga jöjjön kevesebb, mint hét hónaposan?

Figyelt kérdés

Egyébként fent már kint van négy metszőfoga, lent két metszőfoga. Éjszaka is nyűgös volt, most is az, hamar a türelmét veszti, látszólag ok nélkül fájdalmasan felsír.

Az előbb nevetett és láttam, hogy felül leghátul be van pirosodva az ínye és valami fehér van ott, de sajnos nem tudom sem megtapogatni, sem jobban megnézni, mert nem engedi.

Én vagy fogra tippelek, vagy esetleg egy kipukkant hólyagocskára, arra, amelyik nagyon fájdalmas. De az vajon mitől lenne? És mit tudnék vele tenni?

Az őrlőfoghoz még nagyon pici szerintem...


2009. jún. 13. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig ha fent kint van 4 foga akkor jöhet az örlőfoga. Szerintem tuti az lesz.

Én tudtam hogy jön a lány foga, de én meg nem gondoltam hogy annyira hátul a doki világított rá:-)

Szóval tedd azt amit szoktál fogfájáskor:-)

2009. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem kizárt, kezeld úgy,mint a többi kis fogat.
2009. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiamnak is az jött ezek után elő, majd azután két nappal az első alsók. úgyhogy szinte biztos, hogy az. figyeld, ha mindent hátrafelé próbál a szájába tuszkolni, akkor valószínű, hogy az fog jönni. én a mai napig nem tudom pontosan, hggy hátul egy vagy kettő foga jött ki egymás mellett. két kis hegyet látok, tapintok, de nem tudom eldönteni, hogy az most egy fognak a két széle, vagy két kis fog lehet:-) majd ha megnő meglátom talán.
2009. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Tegnap este sikerult megtapogatnom az inyet tiszta kezzel termeszetesen. Nagyon faj neki, viszont nem erzek semmifele kemenyet, ez szerintem nem fog, hanem megis holyag.

Nagyon sajnalom ot. Azzel a fajdalomcsillapito gellel kentem be neki, amit fogzaskor is hasznalunk, attol jobb lett, legalabbis elmult a nyugosseg.

Nem tudom, hogy van-e osszefugges, de tegnapelott eleteben eloszor adtam neki alma izesitesu babavizet. Egyebkent csak sima vizet, vagy cukor nelkuli teat iszik.

Az jutott eszembe, hogy esetleg ez a hig almale szeru dolog marta ki az inyet... De lehet, hogy ez hulyeseg.

2009. jún. 14. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!