Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az orrszivó...

Mit gondoltok az orrszivó porszivóról? Ha régebben megtette a kézi pumpás is, akkor most miért mondja mindenki hogy nem jó?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy óráig pumpálhatod, miközben üvölt a gyerek. A porszivóssal meg kint van 2 mp alatt .
2009. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mert manualisan nem tudsz annyi "cuccot" leszivni az orrbol, mint a porszivossal. Nekünk nagyon bejött, a gyereknek sincs sok baja vele, nem is sir közben, bar egyertelmü, hogy nem a legkellemesebb dolog a vilagon. Amugy, en mar kiprobaltam (eleinte persze siras volt nalunk is), ugy gondoltam, ha nagyon faj, akkor hagyom. De nem faj, nincs olyan erzesed, hogy az agyadat is kiszivja :)

Ez a regebben megtette dolog... hat nezd, regebben megtette a gyertya is vilagitaskent, most meg villanyt hasznalunk. Minden fejlödik, es mindenböl lesz "jobb" es meg "annal is jobb". Csak gondolj bele, hogy hany "leges legjobb mososzer" van, ami utan kijött ugyanabbol a markabol egy meg "sokkal jobb". A szived joga, hogy hasznalod-e, de szerintem hasznos. Ha taknyos, akkor csak kiszivom az orrat, naponta kb 4-szer, alvas elött orrcsepp is. De nalunk nem is tud ugy aludni, ha nem kap levegöt az orran, mert szopja az ujjat, es olyankor csak a vergödes megy.

2009. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiammal kézi volt, kis pumpás, nem volt sűrűn megfázva, nekünk jó volt. De a kislányommal, mikor nemrég beteg lett, annyira tele volt az orra, hogy elszaladtam venni egy porszívósat, és ég és föld a különbség, annyira jó, nagyon hamar kiszedi az orrából a váladékot, igy nem lehet gyulladás. Szerintem megéri beszerezni egyet, 1450 Ft gyógyszertárban.
2009. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!