Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem cicizik a fiam?

Miért nem cicizik a fiam?

Figyelt kérdés
7 hónapos és nem kell neki ha szoptatni akarom elfordítja a fejét ha eröszakkal adom neki ordít. Mit csináljak nem akarom elapasztani mert nagyon sok van. már eszik mindent de az anyatej nagyon sok mindentöl megvédi és még szeretném szoptatni.
2009. jún. 13. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert a cici már nem " laktatja".Nem valószínű,hogy továbbra is szopni fog.Ha abba hagyja,nem lesz semmi hátránya,főleg ha eddig szopott.
2009. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezt hívják úgy, hogy elválasztja magát. Az én gyerekeim is ezt csinálták. A harmadik nemrég, Ő is 7 hónapos volt akkor. A középső húzta legtovább, Ő majdnem 9 hónaposan választotta el magát. Próbálkozz még, amíg jónak látod.

Vannak babák, akik nagyon szeretnek szopizni és vannak, akik nem. Szerintem ebből ne csinálj nagy gondot, fogadd el ha tényleg nem akarja. Persze az is lehet, hogy jövő hétek már megjön a kedve.

2009. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor most tápszert kell íratnom??? Én ezt nem akarom!
2009. jún. 13. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
cici sztrájk a neve! nálunk öt hónaposan volt ! Amugy is kevés volt a tejem és még ráadás hogy elfordulgatott csak álmosan éjszaka, reggel fogadta el és esetleg ha álltam vele. Nekem szépen elapadt pedig mindent megprobáltam.
2009. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szopási sztrájknak tünik.Próbálkozz vele, ne add fel.Semmiképp ne erőltesd, csak finoman.Ne érezze rajtad hogy ideges vagy.Ha gondolod hívj fel egy szoptatási tanácsadót.www.lll.hu
2009. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ell tápszer az én fiam is 7 hónapig kapott anyatejet utánna elapadt!!De 8 hónaposan mident evettszinte :-))Ja mi is kaptunk táp receptet de csak a mintát készítettem el nek iamit a védőnő adott majdnem hányt tőle:-((kipróbáltunk vagy 5 félét..........
2009. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban szopási sztrájk. Ekkora babák még nem választják el magukat, főleg nem egyik napról a másikra. Szerintem is hívj szoptatási tanácsadót. Egy biztos, erőltetni nem szabad. Próbáld alvás után, félálomban, olyankor kicsit még kábák, hátha elfogadja . Addig is fejd le a tejet a kihagyott szopik helyett.
2009. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:49-es választ írtam. Azt kérdezed, hogy akkor kell-e tápszert adni.

Ha van bőven tejed, és pohárból vagy cumisüvegből megissza, akkor fejhetsz Neki és így továbbra is anyatejet kaphat.

Azoknak, akik a "tarts ki" és a "ne add fel" válaszokat írták, nem okozott problémát, hogy végignézzék napokig esetleg hetekik, hogy a gyermekük naponta többször éhen és szomjan marad, Ők csak azért is kitartottak?

2009. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17.27-es vagyok. Azért írtam, hogy fejjen, ha olyan komoly a helyzet, hogy egyáltalán nem fogadja el a cicit. És igen kanálból vagy pohárból kínálhatja. A 'tarts ki' tanács meg arra vonatkozott, szerintem mindenkinél, aki ezt írta, hogy ne adja fel a szoptatást, keresse a megoldást, akár szakértők megkérdezésével kedves 19.00-as, jóindulatú válaszoló.
2009. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem 6-7 honap után föleg ha a baba is elfordul azt jelzi hogy már más kell neki. gondolom eddig is fighyelted babád jeleit és kitaláltad mit akar, mi baja . A szoptatás csodálatos dolog, tudom mert én is szoptatok, de 7 hosan már nem kell betegesen ragaszkodni, meg eröszakoskodni vele. az anyáknak sokkal rosszabb abbahagyni mint a babának h már nincs.
2009. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!