Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehetne stabil kiságyikót...

Hol lehetne stabil kiságyikót venni?

Figyelt kérdés
Voltam egy-2 bababoltba, de valahogy nem találok megfelelő rácsos-ágyat...vagy ingatag vagy drága ( 50e)....a népszerű baboltokon kívül hol érdemes körbenézni? Ha használtat szeretnék, tudtok fórumot, portált, boltot ajánlani?
2008. ápr. 14. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl. a Kika-ban vettem, meg sem gondoltam, hogy ott találok az ízlésemnek megfelelő és árban is elfogadható kiságyat, de így történt. 23 e Ft volt matrac nélkül, stabil, mintázott a fej és háttámla felső része és még hintalábat is lehet rá szerelni, bár azt csak egy hétig használtuk, mert a kislányom nem értékelte igazán...:-)
2008. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A neten használtakat kereshetsz a teszveszen vagy a vaterán.
2008. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi hétvégén vettük meg a Baby-Outlet-ben (Soroksári út), 140x70-es átalakítható kiságy, két oldala tömör, 3 fokozatban állítható magasságú és 25 ezer volt az ára. Szerintem nem vészes.

Használtan tudsz nézelődni a teszveszen, vaterán, babaapro.hu oldalon, illetve amit még tudok ajánlani az a babaszoba.hu oldal. Én beírtam a keresőbe, hogy kiságy vagy babaágy és már hozza is ki a találatokat, elég sokat. :) Jó böngészést! :)

2008. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vaterát nagyon ajánlom, nekünk onnan van minden cuccunk (kiságy, babakocsi, hordozó, kenguru, szekrény, etetőszék). Csak figyelj a postaköltségre, mert lehet, hogy annyit rátesz, amennyiért már megvehetnéd máshol is.
2008. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz újakat jó áron.Illetve én azt hiszem extrán találtam olcsón pelenkázóval stabilat,és csak fél évig volt használva.

2008. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!