Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kislányom reggel sokáig...

Mikor kislányom reggel sokáig alszik egyből rosszra gondolok, hogy valami baj van-e?

Figyelt kérdés
Pedig már 7-8 hetes kora óta átalussza az éjszakát, kb. negyed 8-tól reggel fél 7-7-ig. Ma 8 órakor ébredt és már 7kor beakartam menni hozzá mert már aggódtam.Lehet hogy ez már túlzás?
2009. jún. 13. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Smmi gond nincs vele, álmosabb:) ne piszkáld az alvó oroszlánt!:)had pihenjen, ő tudja, ne félj!
2009. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vígasztal, egy pár hónap múlva inkább azért imádkozol majd, hogy aludjon el egy fél órára. Az elején az én kisfiam is rengeteget aludt. De mióta tud mászni, egyáltalán nem akar aludni, pedig már nagyon fáradt egy idő után csak nyűglődik. :-( Örülj neki, hogy jókat alszik, nem történik vele semmi baj. Egyébként meg ha időváltozás, front van, akkor én is még így felnőttként is szívesebben alszom tovább. Szerintem a babádnak sincs semmi komoly baja. Nyugi, és élvezd a szabadidőt, amíg alszik!
2009. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az enyém mostanában fél 10-ig alszik, eleinte én is meglepődtem

de mostmár kiélvezem :)

mondjuk az enyém 10 után alszik el este.

2009. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!