Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (10hó) 2 napja felsír...

Kisfiam (10hó) 2 napja felsír az éjszaka közepén. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen gondunk. 2 hónapos kora óta külön szobában alszik és mindig átalussza az éjszakát. Most ha bemegyek nem engedi hogy visszarakjam a kiságyba és csak úgy nyugszik meg ha a mellkasomon feküdhet. Segítség! Mi lehet a baj? Nem a foga jön.
2009. jún. 13. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogzás?Rossz álom!!
2009. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti nem a foga és 2 napja lennének rémálmai? Amúgy egy boldog kiegyensúlyozott baba.
2009. jún. 13. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, lehet rémálom. Nekünk kb 8 hónaposan kezdődött, és eltartott majdnem 1 éves koráig. Csak ez lehetett (bár most se biztos). Éjjelente többször felkelt, nem engedte letenni magát. Doki, védőnő, senki nem tudta mi legyen. Vigasztalgattuk. Volt olyan éjszaka, hogy nem aludt végig egy órát se, 40-50 percenként felriadt. Azt hittem nem élem túl, olyan álmos voltam folyton. Aztán elköltöztünk (rossz helyen laktunk, és valószínűleg érezte a mi feszültségünket is). Teljesen megszűnt. Néha most is vannak rémálmai, felsír, beszél, de elég megsimogatni. Egy szobában alzik velünk. Most 3 éves. Türelem, ha érzi, hogy figyelsz rá, elmúlik lassan. (Ha csak ez a gond.) De szerintem érdemes dokit is kérdezni.
2009. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy nem a foga?

én spec. az enyémen semmit nem látok, de már mindenki mondja hogy jön... én meg eddig minden fogát láttam de ezeket nem...

ennyi.. lehet hogy nem látod de bújnak kifelé és az is sz*r érzés sztem...

2009. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy nálunk 2-3 napja nagyon fúj a szél. Lehet hogy az éjszakai árnyjátékok rémisztik meg.
2009. jún. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!