Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kisfiam! Mikor kezd...

3 hetes a kisfiam! Mikor kezd el gögicsélni és ránk nevetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Még korai lenne.Egyébként meg minden gyerek máskor kezdi el.

Türelemn,a tied is fog nevetni és gőgicsélni.

2009. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. 2 hónapos volt, amikor már nem csak pofákat vágott, hanem biztosan tudtam, hogy nekem szól a mosoly. A gőgicsélés is kb. ilyentájt, meg sírni is ekkor hallottuk először.
2009. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia nekem most 6 hetes a kisfiam és kb 1 hete nevet biztosan
2009. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem 4hetesen kezdte a mosolygást, napról napra egyre többet, és kb. 8 hetes kora óta folyamatosan dumcsizik :)
2009. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 5hós,korababa.Kb 4hetesen láttam először mosolyogni,akkor még csak úgy,de már 1-2hónapja célzottan is ránknevet. Még nem gőgicsél.
2009. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai! kb 6 hetesen kezdenek el célzottan mosolyogni, valamivel korábban dumálni. de ha a tiéd ezt majd csak 8hetes csinálja, ne ess kétségbe, minden baba más. az enyém 3 hetesen dumált, de már 2 hós elmúlott, mikor rám nevetett. azóta egyfolytába vigyorog
2009. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hetes a kisfiam és pár napja tudom biztosan, hogy célzottan mosolyog. :) Pont most bohóckodtam neki egy Tigrises plüssel, már szinte majdnem kacagott. A gőgicsélés még nincs, csak a "GAJAGAJA" cumizás közben.
2009. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!