Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a szandálcipő? Mikor...

Mire jó a szandálcipő? Mikor tudja használni ezt a gyerek? Nem elég egy zárt cipő és egy szandál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, aminek zárt az orra és lyukacsos? Az szandi helyett van, hogy ne rugja le a lábáról a bőrt a gyerek.
2012. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én elsősorban azért vettem szandálcipőt a gyerekeimnek, hogy védjem a lábujjaikat. Nem csak a bölcsiben/oviban, hanem a játszón/séta közben is praktikusabb számukra, mert biztos csak az enyémek ilyenek, de korábban több körmük bánta, hogy ráléptek, összezúzták mások vagy akár saját maguk, megszúrta vmi stb... szandicipőben elvétve fordul elő ilyesmi.

Most a kicsik 3.5 és 2 évesek, idén tavaszra és nyárra is ilyenük lesz!

2012. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pl. ez is:

[link]

2012. márc. 20. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, pl. nyáron szandál helyett célszerű.
2012. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! És ebbe nem izzad bele jobban a kis lába?

Most elgondolkodtam, milyet vegyek, szandálcipőt, vagy sima szandit.

Első cipője lesz.

2012. márc. 20. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nyárra meleg. Olyat vennék, ami oldalt is nyitott, jobban szellőzik.

Pl: [link]

2012. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szandálcipo szerintem tavaszra valo. Olyan huszonakárhány fok korul, a szandál meg már nagy melegben nyáron.
2012. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!