Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát lehet adni pár...

Milyen teát lehet adni pár hetes babának ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, van-e valami speciális tea keverék nekik vagy sima tea is adható? (nem fekete tea, gondolom...)

Azok a teák, amiket a csomagokban adtak (Mecsek), mikortól adhatók?

Első babóca, most 2 hetes.


2009. jún. 12. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak speciális babateák is,de olyat adj,ami ánizsos.Az uis. a hasgörcsökre is jó.A felnőtteknek való teát nem ajánlom.
2009. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a mecsek teát adtam kezdetektől,szerintem nagyon jó!Nem mellékesen pocakproblémákra való!
2009. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket hol lehet venni? DM, Rossmann, Herbária?
2009. jún. 12. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Elméletileg babatea adható, az a Mecsek is, amit a csomagban kaptál. De ha igazán jót akarsz neki, bébivizet ajánlanék... nem tudom, én kicsit negatívan viszonyulok ilyen pici korban a teához... jó, jó gyógynövényes meg minden...de szerintem az akkor "jó", ha nagyon hasfájós a pici és hajtja a szeleket. egyébként "felesleges", szerintem.

2009. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
HIPP gyermektea instant.van benne kamilla,édeskömény,citromfű,ánizs. Nagyon üdítő és mellette pocifájást is enyhít.
2009. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is babavizet adnék, ha nem muszáj mellőzném a gyógyteáket is. Nekem télen született a babám, elég volt az anyatej neki, de ha most lenne pici vizet adnék a meleg miatt pluszba. Így is azt kap, de ő már 8 hós és mást is eszik tejen kívül.
2009. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egy hónaps lányomnak édeskömény teát adok és issza is rendesen.
2009. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A Mecsek teát gyógyszertárban tudsz venni, most már a mecsek teából is készítettek bio gyermekteát, de van a hagyományos mecsek gyermektea.

2009. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még valami a kérdésedre.A mecsek tea az ami kezdettől fogva adható.
2009. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. jún. 13. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!