Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom alig alszik...

1 éves kislányom alig alszik napközben. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, de egyszerűen nem igényli, pedig ásítozik, dörzsöli a szemét és bújik hozzám, miközben karikásak a szemei is. Megszoptatom, leteszem aludni és kinyílnak a szemei, mint aki kialudta magát. Máskor alszik fél órát és felébred. Még a plusz szoptatás sem segít. Az éjszakát rendben végigalussza 1/4 9-től 7-ig. Ám napközben horror. Mit csináljak?
2009. jún. 12. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerianyum fia volt ugyanilyen,szegény anyu nemtudott a kispasitól aludni sem éjjel sem nappal,mert a gyerek folyton pörgött.Aztán mondtuk neki,hogy adja ide nekünk egy délutánra,addig ő pihizzen,mi meg elleszünk vele.Nah több sem kellett,fogtam betettem az ágyamba,mellé bújtam,úgy tettem mintha aludnék és ő is bealudt.Az mellékes,hogy utána már én is XD


Öhm nemtudom hol laktok de tudom nem megoldás,de én kiskoromban mindig mamámnál aludtam a legjobban mert ott éles volt a levegő,vagyis nagyon friss.Ha megtehetitek északra vigyétek fel egy kicsit,vannak falusi helyek ahol kiadó szobák vannak olcsón...sztem ha ott egy kicsit szoktatodlehet bealszik simán.A levegő is ok a nem alvásra,akkor jól be kell sötétíteni,aromaterápia,kis illóolaj,akkor az johnnsons aromaterápiás fürdője...ének,jah és ki kell fárasztani nagyon de nagyon...

2009. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én napközben melléfekszem és így elég hosszan alszik. Amikor épp felébred (kb háromnegyed óra alvás után), beteszem a cumiját, enyhén lefogom, hogy ne ébressze föl magát teljesen és így visszaalszik, ráhúz egy órát.
2009. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. jún. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!