Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 2009. január 23. -án...

Aki 2009. január 23. -án szült annak milyen súlyu a babája, hány cm és mit tud?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem január 15.én született a kisfiam. 7500 g és 70 centi. Május 8.a óta hasra fordul, csak még vissza nem tud. Elkezdte a mászási próbálkozásait (felemeli a popót, és tolja a fejét előre)Nyúl a játékokért és mászna értük ..

Most 2 napja nagyon sírós, de rengeteget kacarászik, és nagyon érdeklődik a világ iránt. Te babád milyen és mekkora?

2009. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem 26.án születet akkor én nem irom le... :)

8 kg,67 cm körül van!hason kinyomja magát,forog hasról hátra és vissza-de ez még ritka..,hidba megy egy-két pillanatra!mindent töm a szájába,körbe "jár" hason és háton is" hasból probál felülni,ha megfogoma kezét akkor felhuzza magát,de még nem ül meg egyedül!kuszik kb 10 cm : )

Azt hiszem ennyi. tiéd?

2009. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jan 12-én született a kislányom,most 3510gramm, de ez nem mérvadó mert korababa volt.
2009. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én akkor szültem a fiamat 4 hónapos mérésnél volt 6900 g 64 cm 2 hónapig szopizott csak azóta tápszer most már üveges kajci is.Hasról hátra fordul és vissza is.Szépen tartja magát,ha fogom a kezecskéjét ülésbe felhúzza magát.Sokat gagyog nevetgél,megfog és szájába vesz mindent amit meglát és elér.Ügyesen lefoglalja magát,nagyon jó baba bár picinek sem volt vele semmi gond.

Ha esetleg volna kérdésed szívesen válaszolok.

2009. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kúszás szerűséget is tud ahogy az első is írta,egyedül már nem hagyhatom a nagy ágyon :-)
2009. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mi 1 hete voltunk 7 kilók és mi is forgunk már 1 hónapja, sokat beszélgetünk, próbálunk felülni segítséggel, hidat csinálunk ha nem az van amit akarunk, átalusszuk az éjszakát, próbálunk kúszni is kisebb nagyobb sikerrel, mindent megfogdosunk és megizlelünk amit csak tudunkés egyik kézből a másikba adogatjuk a dolgokat, ja, és anya mindn részét csócsálja amit csak tud mint pl kéz, ujjak, váll, haj . 4 hósan voltunk 63 cm. Anyatejesek vagyunk és 4-5 óránként eszünk. Azért jó tudni hogy ilyen sok okos baba van. Szép babázást!
2009. jún. 12. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!