Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009 Február 26-a körül...

2009 Február 26-a körül született valakinek babája Debrecenben a Kenézyben?

Figyelt kérdés

Az én fiam ekkor született!:-)

Miket csinálnak a babáitok?

Mit esznek?

Én Hajdúnánási vagyok.Van még valaki onnan?:-)

Sajnos nem tudtam sokáig szoptatni.:-( Nagyon mozgékony jó kedélyű baba!


2010. jan. 22. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem ott szültem, de 2009 február 23-án jött a világra a babám. Miket csinál? Húú már sokmindent :o)

Jön-megy a bútorok és a lambéria mellett, egyedül még csak 5-6lépést tesz meg, nagyon gyorsan mászik, utálja a babakocsit, a séta max 30perc mert mindíg ki akar szállni. Integet pápát,süt pogácsát,megtapsolja magát ha mondjuk hogy ügyes, imádja anyukámat, eszik egyedül, igaz takarítani kell utána elég rendesen,mert fele a földön és az etetőszéken van, ismeri és megmutatja a halat,polipot, cicát,kutyát,tehenet,kacsát,birkát,lovat,egeret,méhecskét,madarat,labdát,ha mondom hogy kockázzunk vagy olvassunk akkor hozza a dobozt vagy a könyvét, imád fejjel lefelé lógni, szereti a cicánkat kergetni, egyedül iszik csőrős pohárból és néha sikerül rendes pohárból is. Szereti a dédi szemüvegét levenni és a szemész dokinénit fejbe vágni egy fadarabbal... Azt hiszem ennyi. Mit eszik? Nagy részben azt amit mi, ha mégsem olyan amiből kaphat akkor főzök neki valamit. Szoptatni 8,5hónapos koráig tudtam, akkor jött meg a mensim és elvitte a tejem :o( Azóta reggel és este tápszert kap.

2010. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én fiam is szeret olvasni fogja a könyvet és utánoz a saját nyelvén a hogy mondom neki .Ő csak pohárból hajlandó inni 6 hónapo kora óta ,ő is meg mutatja az állatokat ,hálistennek ő szeret a babakocsiban ücsörögni 1-2 ótát simán amikor sétálunk mi minden nap sétálunk ,Ő már 9 hónapos kora óta egyedül megy már most néha szalad egy kicsit .Felmászik az ágyra le is jön .Ja és van egy dömpere abban szokott feküdni és tologatni kell amikor megkapta karácsonykor 2 órát feküdt benne nem akart kiszállni és ott is evett.Ő is sokmindent eszik neki amúgy tök mindegy mit adok mindent megeszik!
2010. jan. 22. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesóm szült február 26-án, de a Klinikán.A Keresztfiam még csak egy pár lépést tesz meg egyedül, bútorok mellett jól közlekedik.Mindent eszik, amit tesómék, de az édes ízt szereti a legjobban.Még iszik anyatejet, illetve csőrösből ő is iszik egyedül, de nem nagyon szeret inni.Tud tapsolni, pápát inteni, ad puszit, és kezet nyújt, ha azt mondjuk, hogy szervusz.Egész nap kiabál, magyaráz.Ha mondjuk neki, hogy hejte, akkor simogat, ha az ő nevével mondjuk a saját magát megsimogatja.Az én 5 hónapos kisfiamat , vagyis az unokatesóját imádja, őt is megsimogatja.A babakocsit szereti.

/Z/

2010. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Február 25-én született, igaz nem ott :)

Kislány, 76 cm és 10,5 kg. Bútorok fal mellett sétál, még nem mer elindulni, mindig valamibe kapaszkodik, de egész nap jön megy, mászik.

Ő is imád olvasni, nagyon szereti a kemény kis állatos könyveket és a nagy mondókás könyveit imádja lapozni. Van babája, simogatja puszilgatja.Nem integet, nem tapsol. Puszit ad ha kérünk. Ha kérdezem hogy csinál a majom, cica, kutya, halacska, kígyó akkor csinálja. Imád a konyhaszekrényből kipakolni, fazékokat tálakat tejet konzerveket mindent kirámol! Kanapéra ágyra felmászik, lemászik ügyesen, mostanság a tv- a sláger annak a gombjait nyomogja. Halózik ha telefont vesz a kezébe, szépen a füléhez teszi.

Eszik szépen, szinte már mindent amit mi, reggel tápszert este tejpépet kap. Még cumisüvegből iszik, a csőrös pohárból nagyon folyik neki, de pohárból szeret inni, és a levest nagykanállal imádja enni :)

Tejszeletet túrórudit kukit nagyon szereti, de minden gyümölcsöt zöldséget húst megeszik. Evett már nyalókát:D

6 hónapos koráig szopizott, akkor valahogy elfogyott a tejem, érezte hogy kevés van benne és nem kellett neki a cici.

Minden nap megyünk sétálni, egész jól el van a babakocsiban, ha már únja magát kap vajas vagy kakaós kiflit és amíg majszolja csendben van.

8 foga kint van, most jön még 2, ezért valahogy a tápot este nem akarja meginni, és éjjel megébered magunk közé vesszük. Az altatások kriminálisak, még ölben alszik el napközben úgy hogy közben a fülünket tépi piszkálj, na meg az orrunkba nyulkál. Este magunk közé vesszük és hol az én fülem hol Apáét morzsolja, majd átesszük a kiságyba és hajnalban felsír akkor vissza közénk, de mihelyst a feneke az ágyunkat éri már alszik is.

1 éves szülinapra mit vesztek? Milyen tortát kap, hogy ünneplitek?:)

2010. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is is kézben altatom de én még járkálok is vele de már csak egyszer alszik napközben este meg köztünk alszik el és utánna berakom a kiságyba.Hát a szülinapjára kapot egy hintacsacsit már odaadtuk neki:-)nem mer még rajta ülni de mindig simogatja meg a kezével hintáztatja.Tortát én sütök neki valószinű hogy autó formája lesz mert nagyon szereti az autókat!
2010. febr. 17. 08:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és a konyhaszekrényt ő is szereti rámolni de én összekötöttem az ajtókat mert már semmivel nem törődött egésznap csak a szekrény tartalmával!
2010. febr. 17. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!