Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ennyire nyügös?

Más babája is ennyire nyügös?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 és fél hónapos, tegnap óta egy ördögfióka! :) Egyfolytában sirdogál, nem akar egyedül meglenni, tegnap pld. csak 3x volt hajlandó enni. Rettentő nyügös tegnap óta. Front lehet, vagy valami más?

Más babája is ilyen?


2009. jún. 12. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 11 hónapos de ugyanez van 2 napja. Nem eszik, ordít ha leteszem, ha odamegyek ellök magától, semmi se jó. Egyetlen megoldás: apa, de ő csak este jön majd :(
2009. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hm... mennyire érdekes :) Apa hangja, jelenléte nálunk is nyugalmat áraszt. De nálunk is csak este lesz itthon apa :((
2009. jún. 12. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. nálunk már újszülött kora óta apa a mentőöv. akkora baj nem lehet soha hogy azt apa ne oldja meg egy öleléssel és egy kis dögönyözéssel. hiába, minket lát egész nap, így apa a különleges. de imádom ilyenkor nézni őket.
2009. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. MIndegy, hogy mije fáj a gyereknek, miért ordít, ha meglátja az apját fülig ér a szája. Nekem is lányom van
2009. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem véletlenül mondják, hogy a kislányok apásak :)

Én is imádom nézni őket, ahogy ráteszi apa a hasára, a kislányunk pedig megnyugszik.

2009. jún. 12. 16:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk marad a kötelesség, apa learatja a babérokat :)
2009. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap 5 után volt kész: sehogysem volt jó neki, majd rájöttem, hogy éhes (1 óra 50 perc után, amúgy 3-4 óránként eszik), úgyhogy dupla vacsi volt, 1 órával hamarabb megfürdettem, mert annyira bőgött, de legalább elfáradt és hajlandó volt aludni menni :( Ma eddig inkább nyomott, alszik-eszik kombináció, jóval többet mindkettőből, mint szokott. Lehet nem front, hanem nő :)
2009. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első v.: Nálunk amikor hazajön párom, a kislányunk szó szerint levegőt se vesz, úgy nevet hogy végre itt van. Volt hogy mikor megjött, nem vette fel csak nyomott neki egy puszit mert nagyon piszkos volt a keze. A lányunk úgy el kezdett sírni hogy fojt szegénynek a könnye, hiába nyugtattam, vettem fel, hogy mindjárt jön apa, csak megmosakszik, nem hagyta abba, csak mikor apja átvette, na onnantól fülig ért a szája, visítozott örömében
2009. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 éves. Délelőtt aludt 2 órát, de délután is le kellett tennem, olyan nyűgös volt. Már 1 órája alszik, pedig már csak napi egyszer szokott. Remélem nem lesz beteg, és a frontok miatt van. Egyébként ő nem apás, inkább rajtam lóg, nem akar az apjával játszani, pedig ritkán van itthon. Szerintem a cici miatt, apának nincs.
2009. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 hetesek vagyunk. Nálunk is (mint az egyik hozzászólónál) tegnap kora este volt nyűgös, ma nagyon aluszékony. Egész nap eszik + alszik.
2009. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!