Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire viselheti meg 1 éves...

Mennyire viselheti meg 1 éves lányomat ha átrendezem a szobáját?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz alvó, tegnap bemértük a vízereket, és úgy döntöttem , átrendezem a szobát. Amúgy is jobb helyen lesz mert nem kap annyi fényt az ajtón át, és nem lesz az ajtó-ablak huzat vonalban.

CSak kicsit félek hogy hogy fog "hozzáálni" lányom.

Tapasztalatok?


2009. jún. 12. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy észre fogja venni a változást. Ha valóban jó helyre kerül az ágyikója, akkor hamar megszokja.


Én elmondtam a kislányomnak minden alkalommal, mit hova teszek, mindig hagytam, hogy ott legyen átrendezéskor, "segítsen". Játékosan csináltuk.

2009. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi 4szer rendeztük át a szobáját, mire megtaláltuk a jó helyet az ágynak, utána normálisan tudott aludni. Ha azért nem alszik jól valóban mert rossz helyen van az ágy, akkor tuti nem viseli meg.
2009. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem,még csak 4 hós a babám,de a szomszédban, pont egy évvel idősebb a baba.Ők átrendezték a szobát,kb akkor mikor 1 éves volt,és nem volt semmi,pedig teljesen át lett pakolva.Ha a lányod nem nagyon érzékeny,lehet,hogy még tetszeni is fog neki.Mennyire ragaszkodik a megszokott dolgaihoz? Játék, kedvenc kanál stb.

De a vízerek miatt jobb lesz neki,mert tudtommal elég sok problémát okoznak,amik később jönnek elő.Szerintem elég ruganyosak már ilyenkor.Főleg ha beveszed őt is a pakolásba,biztosan élvezné.és látná a folyamatot is,az talán nem döntené meg a biztonság érzetét.

2009. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnyugtattatok.

A pakolást nem látta mert mamánál van és minden bútort meg kellett mozgatnom nehéz lett volna vele itt de gondoltam rá, hogy ő is lássa.

A faldíszeket viszont vele fogom feltenni ő fogja megmutatni mit hova tegyek:-)

Egyszer már arrébbtettem az ágyát kicsit az nem rázta meg.

Kedvencei nincsenek, remélem nem lesz baj:-)

Köszi, várok további tapasztalatokat is:-)

2009. jún. 12. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!