Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdtétek a tehéntej...

Hogy kezdtétek a tehéntej bevezetését?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én reggelire tejet adtam és figyeltem, történik-e valami. Nem történt. Azóta csak tehéntejet adok.

Most olvastam, hogy van aki eleinte csak feles, meg harmados tejet ad. Úgy talán kevésbé drasztikus.

2009. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolótól kérdezném, hogy akkor te nem higítottad, ha jol veszem ki. Felforraltad? És mennyit adtál elsőre?

Bocsi a sok kérdésért, de én is most vezetném be. Köszi.

2009. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi idősen vezetted be első válaszoló?
2009. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy 7 éves és egy 3 éves lányom van. Úgy veszem észre, hogy most nagyobb a felhajtás a tej körül. Mindenesetre én az orvos és a védőnő tanácsára kb 14 hónapos koruk körül adtam először tehéntejet, higítás nélkül és teljes, 2,5 dl-es adagot. 2,8 % zsírtartalmu tejet kaptak 2 éves korukig, először forralva, de pár hét mulva már nem forraltam, hiszen pasztörizálva van.

Első vagyok/voltam

2009. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megint én.

Elfelejtettem, hogy csak friss tejet lehet adni, hosszanfriss, tartós tejet nem.

Bocsi, hogy csak most írom.

2009. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 14. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!