Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből veszitek észre ha a...

Miből veszitek észre ha a kisbabátokkal valami nem stimmel, vagy hogy mit szeretne?

Figyelt kérdés
Pl. ha sír és nem hagyja abba akkor honnan tudjátok hogy nem beteg csak a cumi kell neki?Végigzongoráztok minden alternatívát?
2012. márc. 18. 23:52
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Az evésre elég kifejező sírása van.Na meg ha fája pocija feszíti magát szinte "c"-be vágja magát.Ha fáj valamije megint máshogy sír.De ha nem tudom mi lehet a baja, mert nem ezek akkor elsőre a pelust nézem meg ha az sem akkor találgatok és csak reménykedek abban hogy megtalálom a megoldást.
2012. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a babának fáj valamije akkor kézben is fáj,és cumival is.ahogy az eslő írta,ha fáj a hasa feszíti magát,vagy forog jobra balra,rúgja a lábait,ha álmos dörzsöli a szemét is,ha csak szórakozásra vágyik abbahagyja ha oda mész hozzá.ma megismeri az ember a babáját akkor tudja,de sokszor bizony át kell nyálazni mi lehet a baj.
2012. márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi arra jöttünk rá, hogy ha semmi sem használ (cumi bent, tiszta a pelus, nincs "c" - kvázi nem fáj semmije), akkor legtöbb esetben a kaja volt a "gond", illetve a hiány.

A mi babánk nagyon nyugis baba, tényleg kevés gond van vele, so ha sír vagy nagyon nyügi, akkor tuti éhes.

Az elején persze azt mondtuk, áááh... nem lehet az, hisz 1 órája kapott..., de rá kellett jönnünk, hogy mivel még nem volt rendszer az evésében, igenis igényelhette.. Főleg az esti órákban. Azóta végigzongoráztunk mindent, s sajnos vagy nem sajnos, de a kajához jutott el minden szál..

Én szerintem másnál is lehet ez, akkor is, ha nem indokolt vagy logikus a kaja elérkezése..

2012. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!