Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok mesét nézni kisbabát...

Szoktatok mesét nézni kisbabátokkal?

Figyelt kérdés
11 hónaposom nagyon szereti a kacsa tvt és szoktuk nézni, de úgy, hogy közben mondom neki, mi van ott és mi történik. Mindig sikongatva nevet. Ez baj szerintetek?
2012. febr. 2. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A harmadik gyerekem nemsokára 10 hónapos lesz. Egyikkel sem néztem ennyi idősen...
2012. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

11 hónapos lányommal mi a Bogyó és Babócát szoktuk nézni. Általában olyankor gyorsan levágom a körmét, szóval kellemeset a hasznossal. :)

A Duck Tv nekem durva, megáll tőle az agyam. :)

2012. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányomat először 15 hónaposan kötötte le mese. Addig őt nem érdekelte.


Ha lányodnak tetszik, sikongat, és te közben "kommentálsz", akkor nem lesz semmi baja egy kis mesétől.


Mindenben lehet hibát és gondot keresni, és mindentől lehet tiltani a gyereket (gondolom azért kérdezed, mert annyi mindent nem szabad a gyereknevelésben, hogy már magad sem tudod mivel teszel jót és rosszat), de ha nem órákon keresztül és közelről bámulja a tévét, akkor nem lesz baj.

2012. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, látom nem írtad, hogy lány-e vagy fiú. :)

Bocsi, bár nem jelent semmit a mondanivalót illetően.

2012. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, bár még csak 6 hónapos.
2012. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A drága Duck TV:)))


Az enyém is nézte, nekünk is a körömvágáshoz kellett, és az enyém is sikítva nevetett rajta:)


Mai napig időnként kéri, pedig agymosott vacakságnak tartom, de ő még mindig viccesnek találja.


Arról, h egy gyerek nbézhet-e tv-t, azt gondolom, h mindaddig, míg nem órákat ül előtte, nem arra használod, h lepasszold, mert addig is nyugton van, olvasol neki mesét, játszotok közösen, megkapja a maximális odefigylést, az intimitást tőled, addig nyugodtan nézheti, nem okozol vele bajt.

A lényeg azon van, h egyébként milyen a kapcsolatotok, foglalkozol-e vele, ha a válasz igen, pár perc mese semmi bajt sem okoz.

2012. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, persze, hogy foglalkozom vele, még mesenézés közben is. Nagyon kis értelmes, már 9 hósan mutatta a mesekönyvben, amiket tudott. Ezért nézzük a mesét, mert abban is azok a figurák vannak, meg a zenéjét nagyon szereti, mnidig táncol rá. Köszi a válaszokat!
2012. febr. 2. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodzan nészheti,az én kislánxom 1 éves kis kora óta nézi a bébi tv kifejezetten babáknak van kitalálva,nem káros sőt kifejezetten sokat tanul belőle a kisbaba.Én kérdesztem a dokimat is ő is mondta hogy nembaj.Nálunk egész nap megy (bébi tévé)de nem nézi mindig játszik néha oda pislog,van egy két mese amit szeret nagyon végig nézi és játék tovább.Nem tudom milyen tévétek van de ezek az uj tévék már(led,plazma,lcd)abszolut nem károsak akarki akármit mond,ugyhogy nyugodtan nézzétek:)))
2012. febr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!