Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hetes fiam egyik orrjárat...

A 10 hetes fiam egyik orrjárata szűkebb és szerintem ezért lehet az, hogy kifejezetten utál hason lenni. Más babája sem szereti ezt a testhelyzetet?

Figyelt kérdés
Apósom szerint ennek ellenére erőltetni kellene, de olyankor keservesen sír és megszakad a szivem. A védőnő szerint ne tegyem hasra, a doki szerint igen. Szóval, akkor most mit csináljak? Származhat bármi hátránya abból, ha most még nincs hason?
2009. jún. 12. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok se orvos, se más szakember. És nem tudom, a kisfiad miért nem szeret hason feküdni. Az én kislányom azért utált hason lenni, mert fejtartási problémája volt - merev nyakizmok és ez addig volt baj, amíg el nem mentünk gyógytornára. Ha nagyon-nagyon biztos akarsz lenni, mutasd meg egy manuálterapeutának is, mi a Heim Pálba jártunk, ott Dévényi módszerrel dolgoznak. De vannak máshol is gyógytornászok, más módszerek is.
2009. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 14 hetes, kezdetektől fogva utál hason lenni.

Ráadásul pár napja hasra fordul, így amikor sikerül neki, utána jön az ordítás.

2009. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam még 10 hónaposan is utált hason lenni és meg is volt az eredmény.

A doki szerint igen is kell eröltetni és igaza van. A lányom hanyat alszik mindig de születésétöl minden nap 4-5 alkalommal hasra forditottuk és annak is volt eredmény de ez szép eredmény volt.Most 14 hónapos.

2009. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászólást!

Akkor úgy tűnik, nincs más hátra, mint hasra:)

2009. jún. 12. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet 10 hetesen, aztán el kezdett forogni kb. 4 hónaposan, azóta imád hason lenni, sőt, szinte állandóan hason van.
2009. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!