Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Miért változott...

Mit csináljak? Miért változott meg minden?

Figyelt kérdés
Fél éves lányom 2 hete nem akar rendesen enni, cumisüvegből egyáltalán nem fogad el ételt (a teát nappal igen). Álmában tuszkolom bele a tápszert, vagy a lefejt tejet. Teljesen felborult az alvásrend is. Tudom, fogzik, de hány hét mire kibújik a foga? Megőszülök, mire nappal is el tudom altatni. Az esti tortúráról és az éjszakai hisztiről nem is beszélve. Minden este pontban fél 8-kor elkezd ordítani, és 3-4 óra mire belefárad és elalszik nagy nehezen. Utána még párszor felkel éjszaka, mert állandóan forog a kiságyban, és négykézlábra áll. Meg fogok bolondulni ebbe, a nem alvásba, a tehetetlenségbe. Chamomilla nem ér semmit, viburcol sem, nurofen úgy ahogy segít, de nem az igazi. Kenem+masszírozom az ínyét, hűtött rágókája is van. Persze sajnálom őt, hogy fájdalmai vannak, de nem bírom elviselni idegekkel ezeket a hisztirohamokat, pedig szedek Magne B6-ot, Hovát...
2009. jún. 12. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezet foghatunk.Ugyan ez van nálunk is.Nálunk a Nurofen időlegesen megoldja.Csak alva eszik akkor is, de legalább két óra nyugalom van.

Fáradt vagyok én is.

Most ajánlotta valaki az osanit nevű fogzáskönnyítőt de azt csak Osztrákiába lehet kapni.

Csak azért írtam, hogy nem vagy egyedül, tarts ki.Én is próbálok türelmes lenni, közben leragad a szemem.:S

2009. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kezdted még el a hozzá táplálást?csak azért kérdem mert nekünk az segitet nappal hogy adtam neki kiflit és elvolt vele megnyugtata persze nem tudot belöle enni csak rágcsálta ugyon is a rágokát ö nem fogdja el ,és probáltátok már a panadolt nkünk az sokat segitet mivel a többivel nem értünk el semmit estére kapot aztán ugyahogy nyugottan aludt és már adhatsz neki csörös pohárbol is inni az enyém imádja igaz mellé megy néha a vizecske dehát annyi bajunk legyen remélem tudtam segiteni 7 honapos fiu anyukája
2009. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már eszünk napközben "mindent", ami a korának megfelelő: sinlac, gyümölcs, főzelék. Panadolt veszek és kipróbálom. Köszi

Első, neked is kitartást! :)

2009. jún. 12. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi is átmentünk, mindent próbáltam, de semmi nem jött be, csak a türelem. a fiam nem evett, fogyott is, 8-10-szer keltünk éjjel, stb. aztán végre valahára kibújt az első két fog, és minden visszaállt a normális kerékvágásba. azóta, ha jön foga 'csak' nem eszik, szerencsére már alszik rendesen. Szóval kitartás, és soha ne érezze rajtad, hogy ideges vagy.
2009. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbáld ki a kiflit!Semmi baja nem lesz tőle és hidd el imádni fogja és naggggggyon jól fog esni neki!Enni még nem nagyon tud csak rágja de tényleg hatásos,v a kenyérhéj!Adjál nkei teljes kiörlésűT!

Kitartás!

2009. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerügyben nekünk a mexalen vált be. Kb 5 perc a hatóideje, és az egész éjszakát végig alussza. 10 hós fiúcska és másfél hét alatt 4 fogacskával! Kitartást!
2009. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!