Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elkezdett álldogálni a...

Amikor elkezdett álldogálni a babátok kb mennyi idő múlva kezdett el járni?

Figyelt kérdés
az én picikém 8 hosan kezdett el szinte egy napon mászni, ülni, állni. tudom, hogy minden baba más ütemben fejlődik de érdekelnének a tapasztalatok.
2009. jún. 12. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 héttel a 8 hónapos kora előtt felállt a kiságyában, aztán 1-2 hét alatt elkezdett oldalra lépegetni, most 11 hós múlt és elég sokszor próbálkozik az önálló járással.

Elengedi a széket, kiszemeli az ágyat és odalépeget vagy lassan vagy futva. :)

A lakásba körbe jár mindent kapaszkodva.

2009. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnál is így volt,ahogy nálatok szinte egy hét alatt felült,mászott állt.Ő akkor 7 hós volt.Most volt egy éves egy hete,a szülinapján már ment pár lépést egyedül és mostanra már inkább megy mint mászik.Igaz mi egyáltalán nem segítettük neki a járást,úgy értve hogy fogtuk volna a két kezét.
2009. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nem volt egészen 7 hós mikor először felállt, kapaszkodva lépegetni kb 1 hónap múlva tudott, sokáig kombinálta a mászást és a kapaszkodva lépegetést. Tegnap volt 11 hós és kb 1 hete indult el egyedül, kapaszkodás nélkül. Előtte már egy jó pár hete próbálkozott azzal, hogy egyedül álldogáljon.
2009. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk az önálló járásig hosszú idő, 5 hónap telt el, de ebből az utolsó négyben a bútorok mellett már úgy rohant, hogy csak na! :)
2009. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 2-3 hét alatt tanult meg ülni, állni, felállni. Akkor volt 7-7,5 hós, aztán lépegetett a kanapé mellett, de ő sokkal szívesebben mászott. Önállóan járni 13 hónaposan kezdett.
2009. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hósan 2 hét leforgása alatt,kúszott,mászott felállt majd leült és a mászsából kiült,azóta lépeget a bútorok mellett meg ROHAN mint a golyó ha fogom a kezét,és nyújtja is ha menni szeretne-ami elég sűrűn előfordul mert 1 zsizsik-és a napokban kezdte h elenged mindent és megáll hosszú msp-ig é v letottyanik popsikr v párszor már sikerült h leguggolt,meg elkezdte h mászásból kitolja a lábát és derékból feláll úgy h a kezében fog vmit és azzal babrál miközben áll,majd volt már h a tengelye körül így állva elfordult,v 1 lépést megtett!Tegnap múlt 9 hós!
2009. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!