Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többemberes, sírós babák...

Többemberes, sírós babák anyukáit kérdezem, akiknek már nagyobb a babájuk, meddig tart a sírós, nehéz időszak?

Figyelt kérdés
már 9 hónapos :)
2009. jún. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig ameddig nem talál komolyabb elfoglaltságot, pl mászás, járás, stb. Nálunk az ülés megtanulásával jobb lett valamivel.
2009. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 11 hós de olyan érzékeny.

Egyfolytában engem akar...

2009. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is 11 hónapos,most már jobb vele mert már jól eljátszik magába,de azért még igy is lóg a belem estére,hiperaktív a kiskrampó! Én úgy érzem e- mellet a gyerek melett, hogy nekem egy gyerkőc bőven elég,mert ő kitesz kettőt is.
2009. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sírós, és ő is épp ma 9 hónapos. :)

Még nem múlt el. Néha elvan magában, mikor épp nem álmos, nem éhes, ez általában de szokott lenni. Olyankor igyekszek megcsinálni mindent. Utána sokszor cirkuszol, mikor kisétálok a látóteréből a fürdőbe, vagy a konyhába, de sajnos ez van. Bizonyos dolgokat muszáj megcsinálni. Hová valósi vagy?

2009. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!

én is azt hittem, jobb lesz, ha már helyzetet tud változtatni...hát nem! :)

már régóta mászik, áll, ül, már a kompot is tudja használni, de nem foglalja el magát, és ÁLLANDÓAN SÍÍÍÍÍR :)))

holnap lesz 9 hónapos

de jó, hogy az ember nincs egyedül, más ilyen babák is vannak.

mondjuk nekem a gyrekorvos azt mondta, 1 éves korára "kinövi" :)

utolsó válaszolónak üzenem: szeged

2009. jún. 12. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!