Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam minden...

11 hónapos kisfiam minden éjjel felkel a cumiért 4-5*. Mit csináljak, hogy ne keljen fel?

Figyelt kérdés
Meddig fogja ezt csinálni? Mert már jó lenne egy nagyot aludni egészben. Éhesnek nem éhes.
2009. jún. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

velem 9hósan kezdte csinálni.3hétig tűrtem,10-20percenként cumi be...szerintem ő se tudja így kipehenni magát.

aztán drasztikus, de hagytam sírni.1óra alatt sírta magát álomba.nem úgy kell képzelni, hogy folyamatosan sírt, hanem próbálkozott.

azóta végig alussza újra az éjszakát.

mindjárt 11hós.

2009. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szetintem a babák nem cumizni kelnek fel, hanem rosszul, nem túl mélyen alszik, és ha már felébred, cumiért nyöszizik, hogy végre vissza tudjon aludni. Én azt vettem észre, ha nem evett eleget nappal, vagy tulzásba vitte a nappali alvást, vagy melege volt akkor csinálta ezt. Ha a hasa tele van, eleget, de nem sokat alszik nappal, a hőmérséklet is jó a szobában, akkor max egyszer kér éjjel cumit, vagy egyszer se, hajnal 6 előtt.
2009. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom, 5 hónaposan megtanulta magának betenni a szájába. Ezután vettem 8 db cumit, és este körülötte van az összes az ágyban. Így ha éjjel felébred, egyet biztos talál amitől visszaalszik :) Amugy csak éjjel cumizik már, nappal nem kell neki. Megszokta,hogy csak alváshoz kell. :)
2009. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a tévé müsorba láttam hogy elkell venni töle és pár nap mulva megöldódik a problémája a szülönek. ( ha igazán unod)És ott ugy is lett, aludt a baba éjszaka, a bemutató film igaz történet volt.
2009. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg rávezetni, hogy használja cuminak a kezét/ujjait. Kislányom, ha még félkómásan teszem ágyba, picit mocorog, aztán beveszi az ujjacskáját, nekiáll cumizni, és pár percen belül elalszik. Ha megébred, megint beveszi, és máris minden rendben. Szerencsére, Ő megtalálta magától.
2009. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!