Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgös már estére?

Más babája is nyűgös már estére?

Figyelt kérdés
az én kisfiammal már 6 órától nem bírok:csak úgy van el,ha ölbe sétálunk vele fel s alá,és nézelődik! amint lerakom,már sírdogál! gondolom estére megunja az összes lehetséges helyet,ahova rakosgatni szoktam!
2009. jún. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

SZia!

Tuti a front miatt van,mondjuk nekem a fogzás is közrejátszik!teljesen megbolondulnak ha vihar van!

6 hónapos fiam,most szerencsére csendben játszik!

2009. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk ez van ma :(
2009. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nálunk minden este ez van már egy jó hónapja! vasárnap leszünk 3 hónaposak!!!
2009. jún. 11. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 6 -kor kezdődik a műsor,fürdésig, ami mostmár fél 7-kor van. De az én lányom nem sírdogál, hanem üvölt:((Ilyenkorra már úgy elfárad, hogy nem bír magával.Fürdés,egy kis szopi, és már alszik is.
2009. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok ! hónapos a kiscsaj
2009. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is írtam kérdést pont erröl a télen, 2 és fél hósan ugyan ez volt .Keress rublikába rá találsz ha be írod a 2és fél hót.Végül is pár hét mulva nőlt az értelme és akkor már elvolt a pelenkázon ki bontva.Szerintem az nekik a kedvenc elfoglaltságuk mivel nézelödnek ismerkednek a tárgyakkal. Kébzeld el sokat emlegetem azt a korszakot mert most ugyan ez van csak nem elég a nézelödés hanem mindent megkell neki érinteni .Körbe körbe járunk most is a lakásban 7 és fél hósan.Kedvenc ídőtöltése a babámnak ja és már síkit is mellé.
2009. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, amíg rá nem jöttem, hogy álmos a drága (sajnos három hónapig nem jöttem rá, mert azt mondták mások, ez normális az ilyen pici babáknál, és nincs mit tenni, majd elnövi).

Nah, énnekem nem volt idegzetem kivárni, hogy elnőjje.


Egyszer későn mentünk sétálni, mert sűrű lett a délután, és csodák csodájára este elmaradt a szokásos "műsor".

Azóta KÖTELEZŐ alvás van négy-öt óra körül, hogy a "kritikus" fél hat - hat órára kipihenje a dilijét.

Működik.


Volt, hogy ötkor lementünk még egyszer sétálni, mert a kocsiban elaludt, és hatkor, fél hétkor jöttünk fel.

Most már elalszik enélkül is, ha odafekszem mellé a nagyágyba.

Fél óra-egy óra alvás, és nem nyafogja át az estét fürdetésig.

Mi fél nyolckor fürdetünk egyébként.

4 hós a bébi

2009. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!