Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden lefagyasztott anyatejne...

Minden lefagyasztott anyatejnek olyan borzalmas ize van mint az enyemnek?

Figyelt kérdés
megkostoltam,de szeritem borzalmas majd az oklendezes jott ram tole 5hos az anyatej.lehet rossz?de nem ereztem savanyunak inkabb eleg edesnek.felek oda adni a manomnak nehogy baja legyen tole.mit tegyek?sajnalom kionteni.
2009. jún. 11. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem viccből kérdezem, de megkóstoltad a frisset is? Nagyon más az íze? Amúgy szerintem egy kis ízkülönbség "belefér" mivel minden fagyasztott dolog veszít kicsit az ízéből. Szerintem készíts belőle főzeléket, bár, ha csak 5 hónapos még a babád, ez még korai lehet. Amúgy az anyatej tényleg édeskés és nem hasonlít az íze a bolti tehéntejhez, de a babáknak mégis ízlik :)
2009. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom hogy nem eszi meg ha nem ízlik neki,akkor meg úgyis ki kell önteni.Próbáld úgy lefagyasztani hogy fejés után hűtőben lehűl,és utána rakod a mélyhűtőbe.Az enyém is irtó büdi volt,de nem is ette meg,kiöntöttem mindet fájó szívvel....később ugyan nem fagyasztottam le,de egy ismim mondta h neki is büdi volt,csak az nem amit hűtött fagyasztás előtt.Ha még van tejed és fagyasztani akarsz,próbáld így.
2009. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kidobtam, savanyú meg keserű lett. Rémes. Egyébként szerintem 5 hónapig tényleg nem áll el.
2009. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha édes, akkor nem valószínű, hogy baja van, mert alapjáraton édes az anyatej, de én is kiborítottam a 4 hónapja fagyasztóban lévő tejet... :-(

Nem éri meg a kockázatot...

2009. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi hogy elirtam ,de az anyatej 5 hos.a manom 9 hos.Nem issza mar a tapot csak ha komas,igy az anyatejet is akkor adtam volna mikor mar felalomban van,es igy meg itta volna,csak tenyleg nem tudom merjem oda adni neki vagy ne?
2009. jún. 11. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Illata nálunk erős tejszinszagu volt,nem itta meg a babám.Igy másnak adtuk,akinek épp kellett(barát)mivel fiam a főzelékben sem ette meg.z ize normális volt.
2009. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy fagyasztóban 3 hónapig áll el az anyatej. Egyébként mindegyiknek rossz íze van. Írd be a keresőbe büdös az anyatej, csomót kiad.
2009. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!