Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem nem megy a darabos...

Csak nekem nem megy a darabos etetés?

Figyelt kérdés
10 hós a fiam, de nem megy ez a darabos kaja dolog. Vajas kenyér néha lemegy de több a vaj mint a kenyér, és kb akkora mint egy köménymag. Direkt paprikás krumplit főztem tegnap, mert ugye mindig azt enné mint mi, gondoltam attól nem lesz baja, jól összetörtem de attól is öklendezik. Mit tegyek.
2009. jún. 11. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit,azt adj neki amit szívesen megeszik.Az én középső gyerekem még másfél évesen is turmixolva evett.Aztán egyszer csak hirtelen megette amit mi.Ne erőltesd ha öklendezik.Egyébként szinte bármit leturmixolhatsz neki amit főzöl.Én forralt tejjel öntöm fel.A legkisebbem 11 hós és Ő sem akar rendeset enni még(mondjuk Ő refluxos)

Ne aggódj nem késtetek még el.Nem egyformák a gyerekek,az én legnagyobban meg már 9 hósan azt ette amit mi,még a nokedli is jöhetett neki.Ne foglalkozz vele ha esetleg a környezetetekben másik gyerek rendesen eszik már,majd a tiéd is fog.

2009. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon megnyugtattál! SOk egészséget Nektek!
2009. jún. 11. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, nem vagy egyedül! az én fiam is ilyen. 9 hós múlt, már egy hónapja "üldözö" a darabosabb kajákkal. Magában megeszi a falatokat, kenyeret, kifli falatot, banánt, cseresznyét, tulajdonképpen bármit, amit adok neki. viszont a a pürés kajába beleteszek neki kisebb darab krumplit vagy bármit, attól öklendezik. fogalmam sincsen, hogy mikor fog megváltozni. ráadásul nem szereti nagyon az én főztömet, így bébikaját veszek neki többnyire. 8 hós kor felett viszont szinte mindegyik darabos már, így lassan megőrülök attól, hogy az üveges kajákat is turmixolom, aztán vakarom a turmixgépről az üvegnyi kaja felét, hogy valami a tányérra is kerüljön a végén:-(
2009. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kis életem a 8 fogával 13 hónaposan még öklendezett mindent!Aztán egyszercsak rájött a rághatnék!Semmit nem tudsz tenni,ne erőltesd a darabosat,néha adj neki ,mert ha visszahányja az utolsó falatnál az egészet akkor utána nem fog enni,hiszen az éhségérzet elmúlt.(kisifam ezt csinálta............)Ne aggódj,meg fog tanulni rágni:):)
2009. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!