Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Titi Tritonja van,...

Akinek Titi Tritonja van, elégedett vele?

Figyelt kérdés
Lenne róla pár kérdésem.
2009. jún. 11. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én elégedett vagyok, praktikus, könnyen kezelhető. Tavaszi-nyári babáknak jó szerintem, mert a mózes része elég kicsi. Kérdezz nyugodtan:-)
2009. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Augusztus 22-re vagyok kiírva. Jó lesz még a mózes télen?

A mózes ültethető?

Nem nagyon alacsony (mármint a baba nincs túl alacsonyan?)? Elég stabil?

Le-fel tudom tenni egyedül a mózest a vázra, ha benne van a baba?


Előre is köszi szépen.

2009. jún. 11. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A VÁLASZOM: Az én babám már a terhesség alatt az ultrahang vizsgálatokon tudatta, hogy nagy baba lesz, persze mert az Apija is szép szál legény:-)

Március közepén született, 56 cm-rel és 3270 grammal, most három hónaposan már 6 és fél kiló. Márciusban, áprilisban még plusz takaróval kibélelve és bundazsákkal, majd később csak egy-két pléddel betakarózva használtuk a mózes. Mostanra pedig már elég egy textilpelus alá és az egy-két rétegnyi ruha. Szóval mi a tavaszból a nyárba könnyítettebben vagyunk, nektek azonban jön az ősz-tél és sokasodnak a rétegek mind a ruházatban, mind a bélelésben, takaróban.

A mózes ültethetőségével kapcsolatban nem tudom, hogy mire gondolsz.

A kezelése nagyon könnyű egyedül is, bár ha autóval megyek/megyünk valahova, akkor legtöbbször csak a bébihordozó gyerekülést használjuk és azt tesszük rá a vázra. Kombi autónk van, a mózest csak akkor mozgatjuk, ha hosszabb kiruccanást tervezünk, mert az mindenképpen kényelmesebb a bébinek.

Mindent összevetve és elégedett vagyok vele, szuper könnyű a használata.

Neked azt tanácsolom, hogy az "örökölt" alkatot figyelembe véve dönts. Nem tudom, hogy merre laktok, de én sem interneten rendeltem, hanem igaz csak 70 km-ről, de felmentünk Pestre az Üllői úton lévő üzletbe és megnéztem "élőben", mielőtt megvettük volna. Szerintem egy kirándulással összekötve megéri felugrani.

Ha gondolod, képet tudok küldeni, hogy hogy néz ki benne kibélelt állapotban az én nagy fiam:-)

Boldog babavárást, majd nemsokára boldog babázást kívánok. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok, ha esetleg valami kimaradt volna.

2009. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Az első babám 3500 g és 54 centi volt. Ezt pedig már 23 hetesen nagy babának mondta az orvos.

(Apuci 194 cm)


Még gondolkodok.

Köszi még egyszer!

2009. jún. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!