Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Espiro Magic, Baby...

Akinek Espiro Magic, Baby Point Mark3 vagy hasonló 3kerekű babakocsija van, elégedett vele? Nem instabil?

Figyelt kérdés
Járdaszegélyeknél hogyan "viselkedik"? Könnyű irányítani? A tolókar nem tört el annak, aki évekig használta? csak azért kérdezem, mert nincs nagyon alátámasztása, amikor fölmegyek vele pl.egy járdaszegélyen, elég nagy erő hat rá.És tényleg nagyon kopik a kerekük? Úgyértem jobban, mint a "hagyományos" 4 kerekű kocsiknak? Köszönöm.
2011. ápr. 21. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy már 10 hónapja használt Espirot,még mindig remek állapotban van,meg vagyok vele elégedve.Hát azt én is remélem hogy nem törik el rajta semmi,kicsit olyan ingatag első fogásra,de amugy nem.
2011. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy használt Quinny Zappom van, én nagyon szeretem. Egyébként mit értesz azon, hogy instabil? Oldalra nem fog elborulni (ugye a háromlábú szék esete), attól meg a négy kerekű is elborul, ha hátul a fogójára akasztasz valamit. Ha meg a csomagtartóba pakolsz, még stabilabb lesz, mert ott a súlypont.
2011. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Húúú...akkor ha ilyet veszek, telepakolom a csomagtartóját, hogy stabilabb legyen:))) Félre téve a viccet, örülök, hogy jókat írtok, már-már eldöntöttem, hogy hasonlót veszek, mert ugye a csomagtartónk extra kicsi, és ez még kényelmesen el is férne, de aztán olvastam valami fórumban ilyeneket,hogy a 3 kerekű mennyire instabil, vagyis igen, könnyen elborulhat oldalra, ha nagyon ficánkol benne a kicsi, meg hogy a járdaszegélyekre nagyon nehéz vele fölmenni...stb. De sokszor azt gondolom, hogy olyanok írják ezeket, akiknek nincs is ilyen kocsijuk, csak véleményt írnak. De nagyon örülök, hogy Ti eddig csak jókat írtatok. Köszönöm, és továbbra is várom a véleményeket, tapasztalatokat!
2011. ápr. 22. 06:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Van egy nagy kocsim, az ilyen:

[link]

A két hátsó kereke jó messze van egymástól, még soha nem akart megborulni oldalra, pedig már 17 hónapja használom. A hátránya, hogy bazi széles, boltokban ritkán férek be.

A Quinny Zapp is nagyon jó, de azt nem hosszabb sétákra találták ki. Ez sem akart még megborulni oldalra, könnyű feltolni a járdaszegélyre is. Hátránya, hogy nincs csomagtartója.

2011. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
iGEN,EGYÉBKÉNT TUTI OLYANOK TALÁLJÁK KI
2011. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem elég hogy caps lockal iok,de még félig készen el is küldöm. :-) Szóval tuti olyanok találják ki akinek nincs 3 kerekű kocsiavagy nagyon rossz minőségű.Nekem van egy 3 kerekű tesókocsim,még az sem instabil,egyedül akkor kell kicsit maszivabbat tolni rajta,ha teszem fel a járdaszegélyre és amikor a hátsó két kereke épp a levegőben van.Akkor ha elöl a nagylány valamelyik irányba ki van dőlve egy kicsit instabil,de még az sem vészes.
2011. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Coletto austin a3 a nagy kocsi ,a kicsi pedig eurocart lira 3,egyiket sem adnám semmi pénzért!!!!
2011. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenünk van:

[link]


Egyszerűen imádom! Szélessége, súlya sem nagy, még bkv-n is nagyjából simán közlekedek vele.

Soha nem volt vele semmi gond, ez hülyeség, hogy felborul.

A járdapadkákra meg simán fel- és lerakod.

Nem kopik jobban a kereke, mi már több, mint egy éve használjuk.

A tolókart kevésbé terheled, ha a lábaddal megbillented magad felé (a belinkelt képen most nem látszik, de az alsó kosárka mögött van egy fém rúd, a váz része, arra rálépve meg tudod billenteni).


Egyetlen "hátránya", hogy lehetne nagyobb is a kosara alul, de azért ebben is el lehet intézni egy bevásárlást!

2011. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Espiro magic 3-unk van .Tavaly februárban vettem és a legnagyobb hóban mentem vele!Nagyon szuper kocsi!Könnyű ,kényelmes,jól irányítható.Viszont tényleg egy hétvégi nagy bevásárlást nem tudsz megoldani a kosarával:)
2011. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!