Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen, vagy...

Van valakinek ilyen, vagy hasonló babakocsija? Milyen?

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm!


2009. márc. 30. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hasonló baby design mint ez csak 8 kerekű,nagyon meg vagyok vele elégedve,már a második gyerekemmel nyúzzuk.Én vettem amikor a nagyobbik született egy nagy roan kocsit,az jó otthon meg levegőztetéshez,jól téliesíthető,nagy a belseje...stb..szóval tök jó.Meg vettem egy ilyet utazáshoz.

Nagyon elégedett vagyok vele.Egyébként ennek a kocsimnak is majdnem nagyobb a belseje mit a nagy dromedár abc desingnek.A barátnőmnek olyan van,alig fér be ajtókon dög nehéz és kicsi a belső tere.Amikor kiválasztod a kocsit ezekre nagyon figyelj.Na csak a váz legyen terebélyes,hanem a kocsi belseje is kényelmes legyen,ha ülteted normális legyen az ülőrésze.Volt nekem egy pierre cardin travel sistemem is,anyukám vette de olyan vacak kocsit még nem láttam mint az.Nincs normális oldala,sem alja,rövid,egy vacak.

2009. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most néztem jobban meg az oldalt,van köztük az enyém is,baby design rider.Nagyon szupi kis kocsi.
2009. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk baby point van, csak nem pont ilyen. teljesen ok, nekünk bejött nagyon
2009. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!