Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen, vagy...

Van valakinek ilyen, vagy hasonló babakocsija? Merjek ilyet venni?

Figyelt kérdés

Fél éves a kisfiam, és jó lenne egy új babakocsi nyárra, meg amiben ülni tud. Jelenleg Tako babakocsink van, szeretem, de nagy, meleg nyárra stb. Az érdekelne, hogy el lehet-e tolni a döcögősebb járdákon, esetleg homokos kavicsos utakon? És mik az előnyei-hátrányai?

Köszönöm a segítséget!

[link]


2009. márc. 8. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a 4 kerekű verziója van, az nagyon megfelel, de erről a 3 kerekűről, sajna nem tudok sokat.
2009. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kocsit én nem ismerem,de ha döcögős,kavicsos úton használnád többet akkor valamilyen nagyobb kerekűt kellene nézned szerintem.Ennek elég kicsik a kerekei legalábbis látszatra.De amúgy elég jónak,stabilnak tűnik.
2009. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A három kerekű babakocsik legnagyobb hátránya hogy instabilak. Én ilyet nem vennék soha. És ha nem sík terepre valót szeretnél akkor fontos hogy nagy kereke legyen és bolygósított, hogy könnyebb legyen navigálni. Szerintem ez nektek nem jó. Keress másikat.

2009. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem ilyen van de kis kerekü stabilnak gondolom de nagyon félek ha füves szakaszon kell át tollnom nehogy kitörjön a kereke mert olyan érzés, a nagy kerekünél nem éreztem ezt a félszt
2009. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!