Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot? Milyen...

Adnátok tanácsot? Milyen testvérkocsitok van? Ha elégedett vagy vele küldenél linket vagy típust?

Figyelt kérdés
16 hónap lesz a babák között, csak kellene pár jó tanács, hogy milyet érdemes venni.
2011. máj. 25. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Bocsi az offért, de nekünk ezt vették, mert ezt ajánlották, de mi addigra már vettünk másikat.

Itt a link, ha érdekel írj, és megegyezhetünk.

Nálunk is 16 hónap lesz köztük, de nem tudom még igazán, hogy melyik is a jó kocsi. :-) Majd 1hónap múlva kiderül. :-)

[link]

2011. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából még csak az infókat gyüjtöm... majd késöbb szeretném megvenni. és ti milyet vettetek?
2011. máj. 25. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond. mi hasonlót vettünk, csak Jané twin two a márkája, és arra rápattintható a hordozó is a picinek. A "nagyobb" fiam csak a hordozóban volt el, így gondoltam, hogy most is mindenképp ilyet szeretnék. Aztán lehet, hogy rosszul választottam. :-)
2011. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon jól választottál, én is nézem ezeket mert jané kocsija van most a kislányomnak és nagyon nagyon jó, szerintem elégedett leszel , jó babavárást :)
2011. máj. 25. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!