Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor állítsam fel a bébitorná...

Mikor állítsam fel a bébitornázót (játszószőnyeg)?

Figyelt kérdés
A babám 6 hetes. Tegyem már rá, vagy még nincs értelme?
2009. jún. 11. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
én kb. ennyi idős kortól már használtam. Először persze semmit nem csinált a baba, de mostmár nagyon élvezi. (3 hónapos) Persze nem tudatosan játszik még, de ha meglök valamit és az zörög, akkor odafigyel, meg nézi a színeket, a formákat.
2009. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Lehet hogy elnézegeti a lelógó színes figurákat, később meg majd cibálja is őket, semmi bajt nem csinálsz vele ha kipróbálod. Mi 3hónaposan vettünk a fiamnak ő nagyon szerette. Most 6hós és szét kellett szedni mert már belegabalyodott.
2009. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mar lehet, de meg nem nagyon latja rajta a dolgokat. De ra teheted nyugodtan.
2009. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tedd rá, mi 5 hetes kortól használtuk. Igaz, akkor még nem csinál rajta sokmindent, de így is jó, mert csörgetheted-zörgetheted, és talán a színeket is érzékeli.
2009. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kb.6 hetes korától használjuk.Szerette nézegetni a játékokat rajta.
2009. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!