Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babánkkal lehet...

2 hetes babánkkal lehet bevásárolni menni hipermarketbe?

Figyelt kérdés
Vagy mennyi idős kortól lehet elvinni?
2009. jún. 11. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
persze. csak sokan nem tanácsolják. a fertőzések miatt.
2009. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
anno mi is mentünk a 2-3 hetes fiúnkkal a tescoba(nyáron született)aztán a nagyanyám lehülyézett hogy milyen felelőtlen vagyok és bármit összeszedhettünk volna...sztem ha nem vagytok bent órákig akkor nyugodtan..arra figyelj hogy a babakocsit ugy fordítsd hogy a nagy ventilátorok ne fújjanak be hozzá a kocsiba.nem lesz semmi baja!
2009. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Decemberi babám van, 1 hetesen már kiraktam az erkélyre levegőzni, emeltem a percek számát, 2 és fél hetesen már az utcán tudtunk sétálni. Mivel máshogy nem tudtam volna megoldani, közértbe is jártam vele nap mint nap.

Lehet, hogy engem most le fognak pontozni, de én vinném a helyedben. A bacik nemcsak a hipermarketekben vannak, hanem benned is, a férjedben is, a nagymamában, bejön az ablakon, stb... Semmi nem steril.

2009. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de én nem vinném. mi 2 hósan vittük először.
2009. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a bacik a baj. Egy ilyen helyen erős mesterséges fény van, nagy a zaj. Néhol hirtelen több fokkal hidegebb van, pl. tejtermékek húsok. Ezek mind stresszelik a kicsit, amúgy engem is. Én 6 hetes koráig nem vinném. Állítólag ennyi kell, hogy az anyaméh után megszokja a kintlétet. Mi ha lehet nem viszük, ilyen helyre a gyerekeinket. Persze nekünk könnyű, mert a nagymamáék tudnak vigyázni rájuk, amíg bevásárolunk.
2009. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapos koráig nem vittem ilyen helyekre a kislányom. Szerencsére a nagyszülők mindig át tudnak jönni hozzá, most hogy nagyobb mi visszük át őt ha megyünk és sietünk. TÉlen az influenza a baj, ilyenkor tavasszal-nyáron pedig a hasmenéses-hányásos vírusok a szaporák.
2009. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod, persze, hogy viheted, de leírom, hogy mi hogy jártunk: 3 hetes volt, mikor elmentünk vele a Tesco-ba. Kb 5 perc múlva elkezdett sírni, sehogy nem lehetett megnyugtatni, nagyon pici volt még, hiányzott neki a megszokott, otthoni környezet. Szépen vissza kellett pakolni mindent és kb 10 perc múlva rohanva otthagyni az áruházat. Persze, nem garancia, hogy te is így jársz, de mi csak 3 hónap múlva mertük megpróbálni újra, addig a nagyi vigyázott rá otthon a nagybevásárlások alatt.
2009. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még nem vinném. Más az ha az utcán tologatod a levegőn, és megint más ha ennyi ember közé viszed, zárt helyre, ahol légkondi meg ezer más dolog van. Szerintem várj még vele, nagyon picike a babád.

Én 2 hónaposan vittem először ilyen helyre, de akkor is nehéz szívvel. SZázan tüsszögtek, köhögtek, a tejes pultnál és a mélyhűtőknél hidegebb volt mint a többi helyen. Még ma sem szeretek vele járni se plázába, se Tescoba, se olyan helyre, ahol több ezren fordulnak meg egy nap, pedig már 4 hósak vagyunk.

2009. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!