Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom, ma...

3 hónapos a kislányom, ma vettünk neki járókát, hogyan tudnám beleszoktatni?

Figyelt kérdés
RÁ akarom szoktatni, hogy délelőtt míg főzök addig benne legyen, délután már lehet játszani kint. Mennyi idő míg megszokja? Nektek volt járókában?
2009. jún. 11. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az utazóágy van felállítva a nappaliban az elejétől fogva.

A lányom is 3 hónapos, van, hogy elnézelődik, gőgicsál saját magában, de nem mindig.

2009. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá semmiféle különleges hókuszpókusz : tedd bele a gyereket és a megszokott játékait, takaróját...

Egy egészséges kisbaba érdeklődve fogad minden új helyzetet.

Ha te természetesnek veszed a járókát, akkor ő is annak fogja venni, a kicsik nagyon érzékenyen megérzik az anyuka szorongásait! (Tehát elsősorban magadat győzd meg, hogy semmi furcsa nincs a járókában.)


Tegyél a rácsra valami érdekes forgatható, zenélő, színes izékét, vagy valami egészen új játékot ott a járókában kapjon meg és fel sem tűnik neki, hogy új helyen van.


Igen, nekünk is volt járókánk, nem is emlékszem, hogy lett volna akár egy pillanatig is valami ellenvetésük a gyerekeimnek a járókával szemben! :-D

2009. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell beleszoktatni. Az én babám is teljesen jól elvan benne. Néha kurjongatok neki a konyhából :) Kb 3 percenként benézek, mit csinál :) Ez neki elég, tudja, hogy jelen vagyok én is, és akkor nincs gond!
2009. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám első perctől kezdve szeret benne lenni,nem igazán kellett szokatni.Szerintem próbáld beletenni,pakold be neki a játékait.
2009. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én tényleg attól tartok hogy nem fog benne elmaradni, mert megszokta hogy cipelve van a popója. De nem hagyom, már így is nehéz. Egy térben leszek vele, konyha étkező egy légtér, gyakorlatilag lát is engem és én is látom őt.
2009. jún. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!