Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most tényleg szívproblémára...

Ez most tényleg szívproblémára utal?

Figyelt kérdés
a babámnak szürkés a szája körül és időnként beremeg. Volt valakinél ilyen? a védőnő szerint meg kellene nézni egy kardiológusnak, de 07.20-ra kaptunk időpontot. Most mit tegyek nagyon aggódom.
2009. jún. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hááááát nem akarlak megijeszteni de ez nem j hír az biztos.....mennyi idős?Vidd el privátba az a leggyirsabb és legjobb!

A kislányom születése után leszűrkült,kékült,ox.hiánya volt,kiderült h súlyos tüdőgyull.van!Aztán 4hósan észre vettük h kék a szája körül,nagyon megijedtünk h megont gond lesz,be is rendeltek minket a kórházba,4 napig ellenőriztek mindent,de hála az égnek nem találtak semmit csak az volt h valószínű alkati adottság!

De a Ti esetetekben azért komolyabb főleg h beremeg!Neh ox.hiány lépjen fel NÁla is!

2009. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 hetes. Köszönöm a gyors választ.
2009. jún. 11. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendesen vesz levegőt? Nem szokott kihagyni a léleget vételek közt?
2009. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beremegés alatt azt érted, mint ha kirázná a hideg? Itt azt a választ kaptam, hogy általában olyankor pisilnek a kicsik. (az én kislányomnál ilyen előfordul)

Ha Pesten vagy a közelben laksz, megpróbálhatod felhívni a Madarász utcai kórházban Nemes János doktor urat. (szívuh-ot csinál kifejezetten babákra méretezett uh-fejjel és készülékkel) Mi nála voltunk, mert a kislányom szívzörejjel született. Mindig kaptunk 2héten belül időpontot. Talán az a kicsi is számít. Tel: 06-1/450-3778.

2009. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

ne ijedj meg, de a tunetek tenyleg szivproblemara utalnak, de a kicsi koriak nagy resze kinoheto. mindenkeppen vidd orvoshoz.

2009. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyugalmi állapotban a szája szokott beremegni mikor bámészkodik. Síráskor is szokott de az természetes. Szerintem vesz rendesen levegőt( de nem vagyok orvos). Szolnoki vagyok.Köszönöm mindenki segítségét.
2009. jún. 11. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok!az h a szája körül beremeg még nem anniyra gond!Mikor megszültem a szobában volt 1 baba akinke néha szintén remegett a szája mikor aludt,de azt mondták h ez normális!5 hetes a picid,és azért Ő még pici,lehet h nomrális!

ami még fontos csak kihyagtam h nekünk mondták h nézzem a körmét is ilynekor mikor kéknek látom a száját v körülötte,mert ha a körme is kék akkor van baj!

Azért lássa doki mindenképp!

2009. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!