Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utál pulcsit/pólót...

Miért utál pulcsit/pólót felvenni? Sírás nélkül nem megy.

Figyelt kérdés
Az alsó ruházattal nincs gond, de amint dugom bele a kezét mondjuk a pulcsi ujjába, már kezdi is a sírást. Még a figyelmét sem tudom elterelni ilyenkor. Kész katasztrófa az öltözés....Hogy csináljam, hogy ne sírjon?
2011. dec. 13. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen "sorrendben" adod rá a pulcsit? Előbb a kezét, aztán a fejébe? Mi is megjártuk. Én egy ideig így adtam rá, elején nem volt gond, de egyszer csak valahogy rosszul mozdulhatott vagy nem tudom mi történt, de kisfiam is kezdett sírni mikor pulcsit látott. Azóta újra úgy adom mint a bébikre, előbb a fején húzom át, aztán dugja egyedül a kis kezeit. Így már nincs semmi gond.
2011. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Előbb a fejét, aztén a kezét.

5 hónapos amúgy és mostanában lett ez probléma 1-2 hónapja.

2011. dec. 13. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, hogy olyan pici még? Az én fiam már három éves és ez most nyáron történt.

Nem emlékszel, nem fordult elő véletlenül, hogy hátratört a kis ujja, vagy beakadt a körme? Próbáld meg a kis ökölbe szorított kezét a te markodba belefogni és úgy átdugni a blúz ujján. Talán akkor nagyobb biztonságban érzi magát és nem lesz baj.

2011. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindig belekapaszkodik a pulcsi ujjába belülről és nem akarja elengedni. Amúgy nem kizárt, hogy párszor beakadt már az ujja... Megpróbálok ma este trükközni majd.
2011. dec. 13. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:

A lányom és a fiam is császáros, állítólag amiatt van, mert nem haladtak át a szülőcsatornán. De a hengerbe simán bemászik, csak a szűk nyakú felsők zavarják :). ( afiam még pici, de ő is utálja)

Én nagyon gyorsan húzom/húztam át a fejükön, úgy, hogy előtte jól kitágítottam. De a garbót évekig nem tudtam a lányomra adni, a fiamra már meg se próbálom.

2011. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig ő nem császáros baba. Max még arra tudok gondolni, hogy nyáron született és nincs hozzászokva a többrétegű öltözködéshez. Pedig már hozzászokhatott volna...
2011. dec. 13. 15:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy próbáld az ő kis öklét a te markodba belefogni. Így nem tud sem belekapaszkodni, se nem akad bele semmi a pulcsi ujjába. így hamarabb is megy, mert te irányítod az ő karját. Ha megpróbálod párszor szerintem menni fog. Majd írd meg hogy sikerült.
2011. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként minden gyerek utál öltözni :)
2011. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vetkőzni bezzeg szeret... :)
2011. dec. 13. 16:19
 10/12 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos kisfiam olyan keservesen hisztizik a hosszú ujjú body,póló,pulcsi,rugdalódzó láttán,pedig minden este ugyanaz a menetrend de mégis pelust ráadom jön a body és kész olyankor nagyon szenved :D vetkőzni bezzeg még segít is :D általában adok valamit a kezébe pl kicsi mint sudokrémes doboz,pont a kicsi kezébe illik,vagy a cumilánc stb.
2011. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!