Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utál pulcsit/pólót...

Miért utál pulcsit/pólót felvenni? Sírás nélkül nem megy.

Figyelt kérdés
Az alsó ruházattal nincs gond, de amint dugom bele a kezét mondjuk a pulcsi ujjába, már kezdi is a sírást. Még a figyelmét sem tudom elterelni ilyenkor. Kész katasztrófa az öltözés....Hogy csináljam, hogy ne sírjon?
2011. dec. 13. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Minden baba utál öltözködni egy idő után. Fiam nagyon béketűrő, így nála csak kb. 6 hónaposan ütött ez be.

Most 9 hónapos. Előbb a fején húzom át - itt kukucs játékot játszunk. A kezeit nagyon ügyesen dugja a pulcsi ujjába. ...de akkor is utálja :(

Ami leköti őt közben: ha nagyon (már-már fülsiketítően) magas hangon énekelek neki. Sokszor így észre sem veszi, és már a kabát is rajta van.


Ha beírod itt a keresőbe: sok vicces anyai praktikát találsz :)

2011. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam tegnap, hogy megfogom a kezét, de az én kezem nem fért be a pulcsiba. Aztán derült égből villámcsapás: Nem a kezére húztam rá, hanem előtte kicsit "összegyűrtem" az ujját és így nem tartott olyan sokáig. Így csak kis nyöszörgés volt.
2011. dec. 14. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!