Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba kúszik? Ha igen,...

Minden baba kúszik? Ha igen, mikor kezdték babáitok?

Figyelt kérdés
És mikor kezdtek el előtte átfordulni? Lécci írjátok oda, hogy fiúk, vagy lányok.
2009. jún. 10. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5hónaposan átfordult( ezt úgy vedd hogy már rutinosan ment neki) 6és fél hónaposan kúszott 8hónapos körül mászott 9 hónaposan felállt 11 hónapos még nem jár de elengedi a kapaszkodót és megtartja magát, gugol. Fiú
2009. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a kisfiam 5 hósan kezdett el forogni,

és most 10 hós már mászik mint az őrült olyan gyorsasággal,már feláll oldalazgat ,néha ha nem nézünk oda akkor el -elengedi a dolgokat és próbál egyedül lépkedni!

Nem azért mert az én fiam de irtó ügyes és édes!!

Egyszerüen imádom!!!!!

Egyébként azt ,mondják a vékonyabb babák előbb elindulnak, mint a ducibb babák,

És a fiu babák lustibbak,mint a lányok!!

Üdv Nikol voltam

2009. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam kb 5 és fél hósan kezdett kúszni, aztán néhány héttel később próbálkozott a mászással. Hasról hátra már elég korán át tudott fordulni, mindkét irányba (hasról hátra és hátról hasra) kb 4,5-5 hósan csinálta.
2009. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!