Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjszopós babák anyukái, nem...

Ujjszopós babák anyukái, nem nőttek a babáitok fogai ferdén, mert a baba szopta, szopja az ujját?

Figyelt kérdés

Az én babámnak most jönnek ki az első fogacskái, és félek, nehogy el legyenek deformálva, mert szopja az ujját.

Nincs cumija, hanem 3 hónapos korától szopja az ujját. A tesója nem csinált annak idején ilyet, azért lennék kíváncsi.


2010. jan. 11. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

13 hónapos a babám, 2 hónapos kora óta szopja az ujját. Az alsók 7 hó körül, a felső fogacskák 10 hónap körül bújtak ki. Nagyon szépen állnak, gyönyörű fogai vannak.

Egyébként egyre kevesebbszer szopja az ujját, most már csak ha álmos. Remélem pár hónap múlva abba is hagyja. Cumit soha nem fogadott el.

Amikor megtalálta az ujját, folyamatosan a szájában volt. Aztán ha éhes volt, álmos volt, vagy tömeg volt körülötte (pl vendégségben). Mióta sok dolga van, mászkál, hurcolja a játékait, már tényleg nem csinálja (szerencsére). Ha álmos, leül, és szopja az ujját, én meg megyek altatni :)

2010. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek még nem maradandó fogak, ne aggódj! :)

Egyébként az én lányom is szopja az ujját, 21 hós.

Nézz körül a neten, ásd bele magad, ne fórumokba hanem fogorovosok véleményébe és ne csak egy orvos véleményét olvasd el. A végén tisztán fogod látni, menniy tévhit kering az ujjszopásról...

2010. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Tesóm kisfiának meglátszik a fogán,és sajnos már az ujján is...
2010. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 6 éves koromig szoptam az ujjam és bizony nagyon előreállnak a fogaim és az ujjamon is látszik, de a babád fogai még csak tejfogak, ja és tesóm is szopta, de neki mégsem állnak el, csak nagyon összevissza
2010. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!