Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem a 10 hetes...

Mibe öltöztessem a 10 hetes kisbabám ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Első gyerkőc és hát nem igazán tudom, hogy ilyen picinek elég e itthon a rövid ujjú body. Mert a kis lába mindig hideg. Ti mibe öltöztetitek a babáitokat ebben a melegben?

És a nagy melegekben?


2009. jún. 10. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Bent ált hűvösebb van mindenhol, én adnék rá egy zoknit meg egy rövidgatyót. Kint uezt, csak zokni nem kell. Ha 40 fok lesz, akkor pelenka + ujjatlan póló, hogy szívja az izzadságot. Vagy ujjatlan body kigombolva.
2009. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zoknit adj rá mindíg, ujjatlan rugi ujjatlan vagy rövid ujju body esetleg nadrág és body,de ha jönnek a nagy melegek nem kell a rugdalozó se naci se,nehogy megizzadjon. Estére viszont adjál rugit(ujjatlan) és ujjas vagy hosszú ujjú bodit attol függ mennyire hül le a levegő.
2009. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg napozó.
2009. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 10 hetes és első baba, én 25 fok fölött merem csak lejjebb vetkőztetni, addig rendesen body-rugi együttesben van. Utána, ha sokat vagyunk kint is, és már bemelegedett a lakás, én vagy ujjatlan body + napozó + zoknit adok rá, vagy még melegebben csak rövidujjú bodyt + kis nadrágot + zoknit. Zokni nagyjából mindig van rajta, mert tapogatom kezét lábát, és én annyira melegnek még nem találtam, hogy azt levegyem róla. Pláne azért kint fújdogált mostanában a szél, gondolom egy Balatonparton levenném, de sajnos nem ott vagyunk :D Éjszaka ugyanúgy visszaöltöztetem, amig lejebb hűl body-rugiba + normál hálózsák (nyitott ablakhoz), de volt már melegebb pár hete, akkor csak hosszúujjú rugiban + normál hálózsák volt rajta. Nálam kb az a kritikus, hogy 24-27 fok között még csak kicsit könnyitett ruhákat kap, utána már a még melegebbe soroltat, amit irtam, mert igy vettem észre, hogy egyre melegebbe van.
2009. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggel rövid újjú bodyt adok rá, s egy vékony pamut lábas nacit. 11 körül már ezt úgyis lebukja, egy kis ruhácskát adok rá, az jó szellős, délutánra az is bukásos lesz, így akkor megint kap egy rövid újjú bodyt vékony nacival.

Este hosszú újjú lábas vékony pamut rugdalózóban altatom, s egy vékony pléd van rajta.

Nagyon megtud izzadni, pláne kaja közben gyöngyözik az egész feje az izzadságtól. Reggel este hintőporozom a hajlatait, nagyon ki tud pattogni főleg a tokája alatt.

2009. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!