Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire öltöztessem fel 12...

Mennyire öltöztessem fel 12 napos kislányomat a 25 fokos lakásban, és kint ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy megfázzon, de túlöltöztetni sem szeretném!
2009. máj. 25. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bent body+zokni, kinn pedig plusz egy vékony sapka. Esetleg ha süti a nap lehet hogy a zokni le is kerülhet róla.
2009. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj,de pindur még!!!:-)

Szerintem ha nem égetően fontos,ilyen nagy melegben őt még ne vidd ki,csak késő délután,este.Mindenképp kend be a kis bőrét,vékony kis sapikát a buksira,de észreveszed,ha vizesedik a haja,melege van.Hosszújjú,de VÉKONY felsőt és kisnadrágot adj rá,de ha tényleg nagyon meleg van,elég az újjatlan body,de mindenképp takard be ilyenkor textilpelussal.

Odabent én ilyenkor hosszú bodyt adtam rá ill rövid gatyót zoknival.

Kinnt nagyon vigyázz rá,még ő nagyon pici!!!!Inkább vigyél ilyen és olyan ruhát is,legfeljebb átöltözteted az árnyékba!!!

:-)

Szia

2009. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én is valahogy így gondoltam. Reggel átmentünk a védőnőhöz, hosszú rugi volt rajt, alatta ujjatlan body, sapi, meg rátettem egy közepes takarót félbehajtva. Azt mondta a védőnő, hogy ennyi kell, de mire hazaértünk rendesen megizzadt szegényem. Nagyon meleg volt már 9kor.

Akkor nem öltöztetem be ennyire:)

2009. máj. 25. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz két hós a kislánykám de mivel koraszülött volt csak 4 hetes lenne.Most ma délelőtt dokihoz mentünk vékony gatyó meg vékony hosszúujjú body volt rajta és vékony sapi de melegje volt.Most alszik rövidujjú bodyt adtam rá meg vászon szoknya-rövidnadrágot, zoknit nem, textilpelussal takartam.Kb 5 óra körül fogunk kimenni, ez marad rajta, de kap zoknit, meg mi is szoktunk kivinni plusz takarót ruhát aztán kint eldől meg aztán kint leszünk kb 8-ig és hűvösödik majd.
2009. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem figyeld a babádat, és tudni fogod. A lányom 16 napos, és először én is vékony hosszú gatyót és bodyt adtam rá amikor elindultunk. 5 perc után vissza kellett fordulni, olyan nyűgös volt, látszott, hogy nem érzi jól magát. Aztán csak egy rövid bodyt adtam rá és zoknit. Így már semmi baja nem volt, el tudtunk indulni. Persze sapi volt rajta. Nagyon jót aludt séta közben!

2009. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!