Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem 6 hós kislány...

Mibe öltöztessem 6 hós kislányomat? Annyira nemtudom. :' (

Figyelt kérdés

sok rövidujjú bodynk van, szeretnénk használni.éjjel 21-22 fok van.van 2 db hosszú ujjú hálózsákunk is,ha azt adom a bodyra akkor arra tegyek egy vékony plédet vagy hogy csináljam? és nappal hogy használjuk az rövidujjúakat? az is baj, hogy hosszú ujjú tipegőink nagyon melegek, plüss mindegyik. meg sok az ujjatlan tipegőnk is...


na ez most jó értetlen lett... BOCSI de azért ha tudtok segítsetek jó? köszönöm


2010. márc. 1. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kislányom. Itthonra egy rövidujjú body és egy rugi (sima pamut) van rajta. Lassan jön a jó idő, akkor már sűrűbben rá fogod tudni adni.
2010. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindig egy rövid ujjú és egy hosszú újjút adok rá.Harisnya és kis gatyó.
2010. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hós lányomra éjjel egy rövid ujjú body+hosszú ujjú rugi+vékony pléd.

Nappal:rövid ujjú body,vékony pulcsi,kabát.

Ha hidegebb van,akkor vastag pulcsi megy a rövid ujjúra.Én már használom ezeket,a hosszú ujjasakat csak mínuszban,ők amúgy is védettebbek a kocsiban.

2010. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de hülye vagyok:).A nappali öltözékét írtam le a babámnak:)!Éjjel egy rövid ujjú body és egy vékony rugi és egy paplan:).2 voltam:)
2010. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nincsen vékony rugink, csak ujjatlan vékony! ami hosszú ujjú az meleg sztem! de lehet azért h úgy jó lesz h rövid ujjú body, hosszú rugi és vékony pléd.
2010. márc. 1. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így adom,szerintem így jó,legalábbis nem látom,hogy fázna,vagy melege lenne.Jól alszik.
2010. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az 5 hónapos fiamra rövid v. hosszú ujjú bodyt adok, arra a hálózsák és még egy vékony pléddel betakarom. Nem fázik, de melege sincs.
2010. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!