Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom kitalálta, hogy nem...

Anyósom kitalálta, hogy nem hasonlít a fiára a közös lányunk, hogy mondjam el neki, hogy tiszta apja a kislány?

Figyelt kérdés
Úton útfélen mindenki azt mondja, hogy tiszta apja a kislányunk.Néha bánt is egy kicsit, hogy rám nem hasonlít.Anyósom meg azt mondja, hogy nemcsak a fiára, de rám sem hasonlít.Mondjuk rám annyiban hasonlít, hogy tiszta olyan mint én voltam egyéves koromban.Anyós úgy mondja, mintha elcserélték volna agyereket, vagy nem a fiától lenne.Hozzáteszem soha nem csaltam meg a férjem,övé a gyerek, de anyós mindig mikor eljön olyan furán monmdogatja, hogy kire ütött ez a gyerek.Elcserélni tuti nem cserélhették el, mert tiszta kiköpött férjem, mindenki más azt mondja , hogy tiszta apja,szerintem is.De anyós akkor most kóstolgat, vagy télleg nem lát a szemétől.A másik, meg hogy koraszülött volt, és el tuti nem cserélhették el, ez meg sem fordult a fejemben hisz a kórházban egyedül ő volt azon az éjszakán koraszülött.Szóval nem értem anyósom viselkedését.Talán kérdezzek rá, hogy mire célozgat állandóan.Mindig elmondja minden alkalommal, már szinte idegesítő a viselkedése.
2009. jún. 10. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó fej lehet az anyósod.....kb mint az enyém..:S sztem kérdezz rá mi a baja és mire célozgat...nem lehet hogy össze óhajt ugrasztani benneteket?biztosan oka van a beszólásainak....de ne idegeskedj ezen,ülj le vele és tisztázd vele a dolgot,max besértődik...
2009. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vegyel neki egy ajandekutalvanyt valamelyik optikushoz, es ha megkerdi milyen alkalombol, akkor megmagyarazod...
2009. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem üljetek le kettesben, éskérdezd meg hogy mi a gondja. Kérdezz rá nyiltan hogy valóban azt gondolja hogy megcsaltad a fiát! Mondd el neki mennyire bánt ez a feltételezés, és hogy fejezze be ezt a viselkedést!

2009. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túl sok brazil szappanoperát néz az öreglány

ha idegesít, mondd meg neki nyugodtan, mert addig úgyse hagyja abba, míg nem szólsz - addig mondd meg, amíg tudod kedvesen, nyugodtan mondani, mert később ha eleged lesz és kifakadsz, akkor nem fogja érteni, miért veszekszel

2009. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki azt,hogy:"Hát persze hogy nem hasonlít ránk!A postás és a szomszédasszony keveréke!

ebből talán veszi a lapot!

Olyan érdekesek ezek az anyósok!Olyan,mintha ilyenkor irigyek lennének,hogy nekik már nincs kicsi gyerekük,nekünk meg van!Még jó hogy el nem lopják :P

2009. jún. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
úristen. az én anyósom múltkor fogja a kezében a 2 hónapos babámat, és beszél hozzá, hogy jaj, anyád olyan ritkán lát. úgy szólt rá a fia, hogy "vazz, nem te vagy az anyja...." teszem hozzá minden hétvégén itt ül két órát, és okoskodik bele mindenbe.
2009. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

www.myheritage.hu/look-alike-meter

Ezen az oldalon megmondjak neked hogy kire hasonlit hany szazalekban rad es hany az apjara. Remelem jol jott ez az oldal !! Minden jot !! egy 15 hos kislany anyuja.

2010. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kicsit elkestem vele de csak most lattam ezt a kerdest.
2010. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!