Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba anyatejes, akkor...

Ha a baba anyatejes, akkor teat vagy vizet nem is kell adni neki a nyari melegben?

Figyelt kérdés
Augusztusban vagy julius vegen fog megszuletni.
2009. jún. 10. 15:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
6 hónapos lesz a kisfiam, Ő is csak anyatejes. Még nem kapott vizet, teát, bár próbáltam a teát egy pici kanállal, de nem fogadta el, így hagytam egyelőre. Szerintem tudják ők, hogy mi kell nekik, ösztönösen! Másik két babám is ilyen volt. Figyeld, hogy van-e elég nedves pelusa.
2009. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Hát én megmondom Neked őszintén,hogy igenis kell a babáknak +folyadék ilyen forróságban!Szerintem Te is amikor megszomjazol akkor iszol.De!A Baba nem tudja még ezt kifejezni,így ha adsz Neki akkor iszik.Viszont!Ha majd most fog megszületni majd akkor ráérsz valóban,főleg ha sok tejed lesz!Legfeljebb többször teszed cicire,így legalább jobban termelődik.Én a kisfiamnak 3,5 hónapos korától adok teát,vizet.Csak anyatejes volt,de sajnos nem volt elég,így én már 4,5 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást.Most lesz fél éves a kisfiam és kb 9 kg,ezt pont holnap tudjuk meg,nagyon szép,aranyos. :)

Jó egészséget kívánok a Babának és Nektek is,és sok türelmet!!! :)

2009. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Utolsónak: Vajon miért is nem volt elég az anyatej? (A válasz a leírtakban van, úgyhogy inkább ne adj tanácsot ilyen ügyben.)
2009. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Kedves utolsó!Kisfiam a mai napig szopik,eszik bébiételt,gyümölcsöket,teát,vizet,gyümilevet kap,és majd' kicsattan az egészségtől!Akkor most mi a bajod??Az anyatejről "nem szoktattam le" és nem is akarom.plusz folyadékot azért kellett adni Neki mert talán Ő is szomjas volt,és 1dl-nél többet nem adtam.Volt amikor 2dl-t is bevágott,és semmi baja nem lett.Szóval Kedves utolsó Te nekem ne írjad,hogy ne adjak tanácsot,és ha elolvastad mit írtam válaszként akkor ezt nagyon nem kellett volna írnod "nekem".Természetesen szoptassa a gyermekét az anyuka nyáron is,pici babának nem szükséges adni más folyadékot...Annyit még,hogy az én kisfiam a tejemtől(!) nagyon gyorsan fejlődött egészen mostanáig.Amikor 4 hónapos volt,9 hónaposnak hitték mások!Most fél éves és nagy baba,10 hónaposnak fele meg a fejlődése.Tehát tudom,hogy mit mikor szabad.Azt meg légyszíves tanuld meg,ha valaki kérdez akkor ne a válaszolóknak válaszolj!Kérdezőnek: Bocsánat,de ezt nem szeretem megint csak aki okoskodik!
2009. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szeretnek lepontozgatni,akkor keressen másik oldalt!
2009. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2009. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem figyeld a babádat, és ha esetleg sokat nyűgösködik próbáld meg megkínálni egy kis folyadékkal. Én is szoptatom még a fiam, de ő kicsinek hasfájós volt, ezért kapott "szelesítőnek" édeskömény teát (persze cukor nélkül). Remekül szopott akkor is ha ivott.
2009. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
67%
Szerintem nyugodtan adhatsz neki bár kortyot, nem lesz semmi baj, bízz Magadban, csak ez a fontos! Ha szerinted szomjas, akkor adj neki kis vizet. Én azért adnék pár korty vizet, mert attól félek, hogy ha szomjas, és akkor is tejet adok neki, akkor felborul az egész napirend, és esetleg túleszi magát, ami meg hasfájához vezet..
2009. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!