Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba anyatejes, akkor...

Ha a baba anyatejes, akkor teat vagy vizet nem is kell adni neki a nyari melegben?

Figyelt kérdés
Augusztusban vagy julius vegen fog megszuletni.
2009. jún. 10. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg nem, bár én lehet, hogy néha majd megkínálom egy kis baby vízzel. Én júl. 20-ra vagyok kiírva, 2. babám.
2009. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem kell! Én két gyerkőcöt is csak szoptattam, akármilyen meleg is volt. Nincs szükségük vízre, az anyatejből megkapják azt a folyadékot, amire szükségük van. Ha vizet adsz neki, akkor kevesebbet fog szopni, és csökkenni fog a tej mennyisége.
2009. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tavaly július 28-án született a fiam, és 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott enni és inni is. Teljesen elég neki, és nagyon jó szomjoltó. Ha kér, mindig adj neki, és ne izgulj, elég lesz, akármekkora is a meleg. De ha vizet, vagy babateát is szeretnél mellé, mert úgy látod jónak, azzal sem ártasz neki.
2009. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

az én babám most 3 hós és néha annyira meleg van, hogy adok neki egy kis baby vizet, főleg olyankor ha nincs lehetőségem akár fél óránként szoptatni (séta, autó stb.)

Egyátalán nem szopizik kevesebbett, nem lett kevesebb a tejem és nem kényelmesedett el a cumizásban. Szóval én adnék, de tényleg csak nagy melegben

2009. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Az anyatej csodás dolog és alkalmazkodik a baba igényeihez, nagy melegben hígabb hogy oltsa a baba szomját. Nem kell mellette mást adni. Csak sokat szopizzon. :)
2009. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell, az én kisfiam most 6és fél hónapos. 6 hónapos koráig csak anyatej volt, most kezdtük a kostolgatást, igy lett cumisüveg is csörös itatóval. De alig iszik valamit napi kb. 20-max 40 ml fogy.Elég nekik az anyatej.De ha autóval utaztók pl akor azért jól jön a viz, azért is kezdtük el..de igy sem iszik..csak a cici, a kocsiban is :)
2009. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Ki az a szakértő zseni, aki lepontozgatja az egyébként teljesen normális válaszokat? Kívánom, ez legyen a legnagyobb öröme az életben.
2009. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyet értek, én is válaszoltam és nem értem miért és ki az aki lepontozgatta a hasznos válaszokat és tapasztalatokat. Jó lenne ha nem szórakozna! Én meg most felpontoztam mindenkit!!!
2009. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém 3 hónapos csak anyatejes. Főztem neki teát, forraltam vizet, de nem kell neki.
2009. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

De kell a melegben víz!!!! Aki fél, hogy utána nem szopik a baba, az adja kiskanállal, vagy pohárból.

Ne féljetek már annyira a víztől, anyatejpárti anyukák!

Mit szólnátok, ha a melegben ti se ihatnátok jó hideg vizet, ásványvizet, csak langyos tejet????!!!!

2009. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!