Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek van tapasztalata az...

Valakinek van tapasztalata az alábbi etetőszékekkel kapcsolatban? Neonato Multiplo, Cam Campione vagy Bébé Comfort Omega?

Figyelt kérdés
Ez a három közül választanánk valamelyiket, de nem igazán tudunk dönteni.

2012. márc. 11. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk neonato multiplo van, az teljesen ugyanolyan, mint a cam campione, nem is érdemes ezen gondolkodni, mi is csak a szín miatt választottuk ezt. Már a második gyerek használja, de nem is lehet látni rajta, ráadásul az első 4 hónapos kora óta, mert nagyon jól hátradönthető. Egy kézzel tudod dönteni, szintén egy kézzel állítod a magasságát, alul van kis tároló (én az előkéket rakom bele). Egy nagy hátránya van, de ez mind a három fajtára igaz szerintem, hogy rettentő nehéz tisztítani. A tálcát mondjuk csak lekapom róla, de én eléggé kétbalkezes vagyok és mivel nagy a tálcája, mosogatás közben fröcsög a víz mindenfelé :) Az ülőke része meg ugyan műanyag és csak le kell törölni, de állandóan tiszta morzsa minden szeglete :) és beszorul a piszok, meg bemegy a párnák alá :) De mondom, lehet csak én vagyok béna és a gyerekeim extrán piszkosak :)

2012. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megrendeltünk egy Cam Campione 2012-es etetőszéket végül, remélem beválik. Köszönöm a segítséget.
2012. márc. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!