Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam fogzik, alig eszik...

Kisfiam fogzik, alig eszik szinte semmit. Bekentem neki dentinox gellel es utana jopar falatot elfogadott (persze mert elzsibadt neki). Hanyszor csinalhatom ezt naponta neki? ugy sajnalom szegenyt h csak igy tud enni

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A papirt olvazsd el.

Amugy 2-3 alkalom csak,étkezés után-elalvás elött.

Ha valamivel többet kennéd használd a panadolt,aval lehet tobbször is.

Etkezés elött a gél szinte semmi,a kajával le is jön.

2009. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg csak 2-3 alkalom legyen naponta, mert lidokain van benne. (bocsi ha rosszul írtam). Én az ecetelőjét vettem meg mert azt bármikor lehet használni viszont nem leht utána rögtön enni. Sőt étkezés után kell használni. Szerintem a gélt is étkezés után kell, de ahogy az elöttem szóló is írta olvasd el a betegtájékoztatót. Én estére homeopátiás chamomilla nevü terméket használom. Remélem segítettem.
2009. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Még annyit hogyha kaja elött használod és a gyerek lenyeli érzésteleníti az egész utat a gyomorig. Nehogy megfulldjon a gyerek. Mivel az érzéstelenítő érzéstelenít. Kaja után is nyel az ember, de ha a megfelelő mennyiségben kened a kis ínyére akkor nem lesz baj.
2009. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kenek sokat csak ici picit.Kosz a valaszokat.
2009. jún. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!