Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet venni a teraszra...

Jó ötlet venni a teraszra járókát, vagy utazóágyat, hogy abban játszhasson a hat hónapos fiam?

Figyelt kérdés

A lakásunk nagyon kicsi, viszont van egy akkora alapterületű teraszunk, mint a lakás háromszor. Napos és a kerítés körbe van ponyvázva, így szélvédett.

Ha nem esik, akkor szinte egész nap kint vagyunk napernyő alatt, vagy a medencében. Viszont a földre nem merem még lerakni, mert rengeteg galamb van a környéken, folyamatosan itt ólálkodnak, keresgélnek, hullik a toll, stb. és nem tartom éppen őket túl steril állatoknak ahhoz, hogy a fiam már hat hónaposan a talajt nyalja utánuk.

Próbáltam takarót lerakni, de arról már lemászik, leforog, belegabalyodik. Így tehát vagy hordozóban van kint, vagy az ölemben, de már egyikhez sincs túl nagy türelme.

Szerintetek jó ötlet, ha veszek egy járókát, hogy abban játszhasson, hemperegjen?

Vagy egy nagyobb méretű utazóágy is elég lenne?

Csak mert a járóka egyrészt drágább, másrész azt nem lehet olyan könnyen összerakni, kint nem hagyhatom, mert nem fedett a terasz és itt szinte minden éjszaka esik (külföldön élünk).

Az utazóágyat meg könnyebb összerakni és kis helyen elfér, így be tudnám esténként hozni és talán még az aprócska lakásunkban is lenne helye...


2009. jún. 10. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem járóka!És olyan ami nem sűrű szövésű hálós-ugyanis az utazóágy is ilyen,és pl az én fiam(de többtől hallottam) nem szereti,nem lát ki rendesen,és megkapaszkodni se tud benne.Legjobb lenne beruházni egy fa járókára.Abban majd ha megtanul ülni állni,könnyebben mozog majd.

És inkább akkor takard le esténként,hogy ne ázzon.

2009. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, neked praktikusabb lenne az utazóágy. Az én fiam nem szeretett benne lenni, a járókában viszont marad. Fa, rácsos, könnyű benne felállni, kilát.

Egyébként mindenképpen jó ötlet, mert így tudod a dolgod is csinálni, a babó meg biztonságban van.

2009. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak megnyugtatásul: nekem utazóágyam volt amúgyis, így nem vettem járókát, az ágyat vittem ki a gyereknek, abban volt végig, jól érezte magát. Most a másik kettőt is abban viszem ki eleve, praktikus nagyon, van hozzá gyári háló, így nem aggódok a bogarak miatt sem.
2009. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is járókát vegyél, mert annak kemény az alja, nekünk is az van és lappá össze lehet csukni, tehát be tudod csúsztatni a szekrény mögé mondjuk. Meg abban jobban kilát mint az utazóágyban, mert az szines, vagy feliratos hálójú. A járókának meg fehér a hálója és abba beletudja dugni az ujjait és fel tud benne állni.

Én a járókát ajánlanám.

2009. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a terasz fele van elkerítve ponyvával, benne régi padlószőnyeg meg sok játék. Szerintem ha van lehetőségetek kerítsetek neki külön részt, sokkal nagyobb helye lesz így kúszni-mászni mint egy járókába.
2009. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom, hogy valaszoltatok!

Addig-addig tortem a fejem, hogy melyik legyen, nezelodtem, amig talaltam egy egyszer hasznalt tokeletes allapotban levo jarokat szerintem igen olcson (atszamitva kb 10000 forint). Igy gyorsan meg is vettem, tehat az elet eldontotte helyettem. :-)

Ilyen: [link]


Ami nagyon tetszik benne, hogy a racsok 3,6 meter hosszu korlatta alakithatok, igy ha akarjuk meg a terasz sarkat is elkerithetjuk vele. Ami meg szuper, hogy van hozza kiegeszito, amivel jatszosatorra lehet alakitani kesobbre a mar jatszo gyereknek.

Lehet, hogy ilyen funkciok az osszes jarokaban vannak, de en ezzel nem voltam tisztaban, en csak a regebbi tipusu jarokakat ismertem. Ha tudtam volna, hogy ezek mar ennyire varialhatok, akkor nem is gondolkodtam volna a dolgon...

2009. jún. 10. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

13.24-es vagyok. Nagyon szuper a járóka!!

Kellemes időtöltést!!

2009. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!