Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baja lehet ha elesik?

Baja lehet ha elesik?

Figyelt kérdés
Most kezd menni a 8hónap kislányom és nagyon akaratos mindenhol feláll ahol tud és már elakar indulni egyedül is. Elő fordul hogy esés a vége. Egyszerűen nem tudom kivédeni, mert egy pillanat alatt feláll és zsupsz. Eddig csak a kiságyában esett. Azt nem is vette komolyan, de most néhányszor már a nappaliban a szőnyegen is koppant a kis feje és akkor volt sírás. Nem sokáig és pukli sem lett, de aggódom hogy nem kaphat így agyrázkódást?
2009. jún. 10. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Esetleg lehet valahol kapni fejvédőt járni tanuló babáknak?

Féltem, mert olyan pöttöm még és nagyon akaratos, de folyton a feje koppan.

2009. jún. 10. 12:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Természetes,hogy félted. Az én kislányom 4 hósan legurult a kanapéről, azt hittem megáll a szivem, de nem lett baja. Azért nagyon kis strammok ezek a babák, de a BRENDON-ban lehet kapni kutacsvédőt. Olyan mint egy kis bukósisak.:)

2009. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor én is a kutacsvédőt javasoltam,am teszveszen vedd meg ott olcsóbb:)

Én a hintából is kivágódtam amúgy nem lett semmi bajom,bár az nagyapám hibája volt,mert nah mindegy hát ez már 20 éve volt és nem lett tényleg semmi bajom,azon kívül h kicsit zizis lettem,nah jó ez csak vicc,amúgy nem kell őket félteni,de ha nagyon óvatos akarsz lenni akkor kutacsvédő:)

2009. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bébim pár esés után neféd megtanult hogy inkább óvatosan visszareszekdni jobb állásból,mint csak simán elengedni mindent és eldőlni....:)Persze lehetnek szerencsétlenebb esések is biztosa,bár én nem halottam ilyet.A kis gyerkőcök nagyon kényesek a fejükre!(úgy értem h nagyobb az ijedség mintha csak simán seggrecsüccs van).15 hós anyuka
2009. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!