Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem akar a babakocsiban...

Miert nem akar a babakocsiban setalni a babam? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
kislanyom majdnem 6 honapos es egy ideje nehezkesse valt a setaltatasa babakocsiban, aludt egy keveset aztan feszitette fel a hatat es erolkodott benne, par napja pedig sir par perc utan benne, ki kell vegyuk, csak olben hajlando lenni. feljebb emeltuk a hattamlat, kilathatna(meg nem ul, 45fokos szogben), de nem akar a kocsiban ulni. tombhazban lakunk, minden nap vittuk setalni, meg ha esett akkor is es jokat aludt a babakocsiban, mivel napkozben keveset alszik, legalabb ott pihent egy kicsit...eddig, arrol nem is beszelve, hogy meg bevasarolni sem lehet igy elmenni vele, en nem is merek mar a tommbhaz kornyekerol elmozdulni ilyenkor, mert nagyon nagy sirast produkal. eroltetni sem szeretnem a setat de hat neki is szuksege van a levegozesre es en is iyenkor tudok vasarolni, setalni, stb. Volt mar mas is hasonlo helyzetben, fog ez javulni?
2009. jún. 10. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, a kisfiam egy kicsit fiatalabb volt akkor, mint most a Te babád, de nálunk is volt egy ilyen időszak. Előtte mindig nagyokat aludt a bkocsiban, viszont azóta sem tudom mitől, egyik napról a másikra "hisztis" lett benne. Akkor én azt csináltam, hogy kivettem és ringattam egy ideig. Utánna visszatettem, elkezdtem tologatni és szép lassan megnyugodott. Utánna egyszer csak elmúlt. Ugyan ez volt a du.-i alvásával is. Aztán egyik napról a másikra megszüntek ezek a dolgok. De azt teljesen megértem amit írsz. Én sem mentem nagyon közértbe v. piacra ebben az időszakban, mert mindenki valami irtó jó tanácsot adott.....Szóval kitartás!!!Sírni viszont nem hagytam sokat, mert nagyon bele tudta lovalni magát és azt nem akartam, hogy úgy aludjon el, kimerülve.

Most várom a 2. babámat, hát kíváncsi vagyok.....

2009. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En nem tudom milyen a babakocsitok, de nem lehet hogy nem lat teged es azert panikol be? Csak 1 otlet.
2009. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt egy link

[link]

2009. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, en is olvastam a cikket, es gondoltunk erre is, de:

5 honapig semmi baj nem volt a babakocsival-amugy tenyleg nem megfordithato a tolokar,a baba kifele nez - de tobbszor probaltuk a ferjemmel, hogy egyikunk tolja, a masikunk a kicsi mellett "beszelget" a babaval, tehat lat, de nem is erdekli, annyira el van fogallva a sirassal. ha megfogom es megemelem azonnal abbamarad a siras, amint a feneke megint a kocsit eri uvolt...

2009. jún. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!